Zawisza po pierwszych sparingach. Są nowi zawodnicy

Dodano: 14.02.2017 | 07:38

Piłkarze Zawiszy przygotowują się do rundy wiosennej.

Na zdjęciu: Zawisza ma za sobą pierwsze zimowe sparingi.

Zawodnicy Zawiszy Bydgoszcz przygotowują się do rundy wiosennej. W ostatnich dniach rozegrali pierwsze mecze kontrolne.

Piłkarze Zawiszy wznowili zajęcia grupowe w końcówce stycznia, a w pierwszy weekend lutego zmierzyli się z występującym ligę wyżej KS Brzoza. Sparing zakończył się zwycięstwem A-klasowego zespołu 7:3, a po stronie Niebiesko-Czarnych na listę strzelców wpisali się Patryk Bereza (dwa razy, nowy zawodnik) oraz Ernest Szumla. Z urazami mecz zakończyli  inni piłkarze, którzy zimą dołączyli do zespołu – Mikołaj Pieniądz i Bartosz Bąk.

Podopieczni duetu Niezbecki-Zarosa spisali się dużo lepiej w spotkaniu z Orłem Osiek rozegranym w ubiegły weekend. W pierwszej połowie na listę strzelców wpisali się pozyskani zimą Michał Setlak i Krystian Jabłoński, a po przerwie trafili też Patryk Błażejewicz (dwa razy), Przemysław Marchwant, Marcin Szmańkowski oraz Ernest Szumla, który ustalił wynik meczu na 7:1 dla Zawiszy.

W następną niedzielę bydgoszczanie zagrają z Kasztelanem Papowo Biskupie.