Koniec sprawy napaści na zagranicznych studentów. Zapadł wyrok
Dodano: 01.03.2017 | 13:40Na zdjęciu: We wtorek zapadł wyrok w sprawie napaści na zagranicznych studentów.
Fot. freeimages
Zapadł wyrok w sprawie napaści na zagranicznych studentów, do której doszło w ubiegłym roku w Bydgoszczy.
Dawid P. i Łukasz W. zostali skazani na 18 miesięcy ograniczenia wolności. W tym czasie będą musieli pracować społecznie (przez 40 godzin w miesiącu), a także zapłacić po 2,5 tysiąca złotych na rzecz funduszu osób pokrzywdzonych.
Mężczyźni 1 grudnia 2016 roku zaatakowali w bydgoskim tramwaju grupę studentów z Turcji i Bułgarii. Zostali powstrzymani przez jedną z pasażerek, a także motorniczego. Dobrowolnie poddali się karze.
- Król strzelców w Zawiszy. Ważny transfer! - 26 czerwca 2026
- Gryf Sicienko zaczyna przypominać Zawiszę. Ogromne wzmocnienia! - 26 czerwca 2026
- Miasto (nie)zapomniane. Przypomnieli historie mało znanych bohaterów Bydgoszczy - 26 czerwca 2026




















