Derby ponownie dla Torunia. Budowlane wygrały w Bydgoszczy
Dodano: 04.03.2017 | 20:53Torunianki wygrały drugie w tym sezonie derby.
Na zdjęciu: Siatkarki Pałacu przegrały w sobotę z Budowlanymi Toruń.
Fot. Jacek Gil
W sobotnim meczu Orlen Ligi siatkarki Pałacu Bydgoszcz przegrały u siebie z Giacomini Budowlanymi Toruń 1:3. Po 23. kolejkach pałacanki zajmują 8. miejsce w tabeli. W następną niedzielę zagrają na wyjeździe z Impelem Wrocław.
23. kolejka Orlen Ligi
Pałac Bydgoszcz – Giacomini Budowlani Toruń 1:3 (19:25, 25:16, 20:25, 23:25)
Pałac: Pleśnierowicz, Kuligowska, Śmieszek, Krawulska, Krzywicka, Misiuna, Nowakowska (libero) oraz Bałdyga, Jagodzińska, Ziółkowska.
- Maciej Figas: Sukces Opery Nova to efekt pracy wielu ludzi - 23 czerwca 2026
- Wojciech Pawłowski to solid striker. Strzelił… 2 gole w bydgoskiej B klasie - 23 czerwca 2026
- Zmiany w parafiach Bydgoszczy i regionu. Mamy listę - 23 czerwca 2026


















