Bydgoszczanie powołani do siatkarskiej reprezentacji. Z Pałacu i Łuczniczki
Dodano: 14.03.2017 | 20:49Trenerzy siatkarskich reprezentacji wysłali powołania.
Na zdjęciu: Mateusz Sacharewicz został powołany do reprezentacji Polski.
Fot. Jacek Gil
Selekcjonerzy reprezentacji Polski siatkarek i siatkarzy podali dzisiaj szerokie składy kadry na 2017 rok. Wśród powołanych nie brakuje graczy Pałacu i Łuczniczki.
Na razie zarówno trener kobiecej kadry Jacek Nawrocki, jak i męskiej – Ferdinando de Giorgi ogłosili szeroką listę powołanych zawodników. Priorytetem dla obu naszych reprezentacji będzie występ na mistrzostwach Europy. Panowie będą ich gospodarzem, zaś panie o medale powalczą w Azerbejdżanie i Gruzji.
Wśród powołanych przez trenera Nawrockiego zawodniczek są dwie siatkarki Pałacu: rozgrywająca Marlena Pleśnierowicz i przyjmująca Ewelina Krzywicka, zaś trener de Giorgi docenił bardzo dobre występy środkowego Łuczniczki Mateusza Sacharewicza. Jednocześnie funkcję statystyka reprezentacji Polski siatkarzy drugi sezon z rzędu pełnić będzie bydgoszczanin Robert Kaźmierczak.
- Maciej Figas: Sukces Opery Nova to efekt pracy wielu ludzi - 23 czerwca 2026
- Wojciech Pawłowski to solid striker. Strzelił… 2 gole w bydgoskiej B klasie - 23 czerwca 2026
- Zmiany w parafiach Bydgoszczy i regionu. Mamy listę - 23 czerwca 2026














