Pałac pożegnał się z Łuczniczką. Porażką z PTPS-em
Dodano: 03.04.2017 | 23:02Siatkarki Pałacu rozpoczęły rywalizację o 11. miejsce.
Na zdjęciu: Pałacanki przegrały ostatni mecz we własnej hali.
Fot. Jacek Gil
Siatkarki Pałacu Bydgoszcz porażką pożegnały się z własnymi kibicami. W pierwszym meczu o jedenaste miejsce na koniec sezonu OrlenLigi, bydgoszczanki przegrały z Enea PTPS Piła 1:3.
Rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw. Rewanżowe spotkanie w najbliższy piątek (7.03., 18.00) w Pile.
ORLENLIGA – I MECZ O 11 MIEJSCE – 3.04.2017 R.
PAŁAC BYDGOSZCZ – ENEA PTPS PIŁA 1:3 (25:16, 22:25, 19:25, 20:25)
PAŁAC: Pleśnierowicz 2, Kuligowska 12, Misiuna 12, Krawulska 15, Fojucik 10, Ziółkowska 7 oraz Nowakowska (L), Portalska (L), Bałdyga 1, Krzywicka, Dąbrowska 1.
ENEA PTPS: Szubert, Urban 10, Dumancic 2, Baran 2, Babicz 17, Ogoms 13 oraz Markiewicz (L), Kucińska (L), Kucharska 5, Kwiatkowska 16, Austin 3, Piśla, Stencel 4, Kukulska.
Sędziowali: Bogumił Sikora, Adam Mituta.
Komisarz OrlenLigi: Bogusław Pachniewicz.
Widzów: 250.
MVP meczu: Anita Kwiatkowska (Enea PTPS Piła).
Stan rywalizacji (do dwóch zwycięstw): 1:0 dla Enea PTPS Piła.
- Maciej Figas: Sukces Opery Nova to efekt pracy wielu ludzi - 23 czerwca 2026
- Wojciech Pawłowski to solid striker. Strzelił… 2 gole w bydgoskiej B klasie - 23 czerwca 2026
- Zmiany w parafiach Bydgoszczy i regionu. Mamy listę - 23 czerwca 2026


















