Bydgoszcz
1C
Niebo głównie zachmurzone
80% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSW
H 2 • L -0
1C
Nd
-2C
Pon
-5C
Wt
-6C
Sr
-5C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCINowy dom dla zwierzaka. Oto Pan Jinks!
21.11.2021 | 13:51

Nowy dom dla zwierzaka. Oto Pan Jinks!

Na zdjęciu: Jinks, zwany też Panem Jinksem, jest średniej wielkości samcem.

Fot. Mirela Glura

Kontynuujemy naszą akcję! We współpracy ze Schroniskiem dla Zwierząt w Bydgoszczy publikujemy na portalu MetropoliaBydgoska.PL zdjęcia bezdomnych psów i kotów. Mamy nadzieję, że razem uda nam się znaleźć tym czworonogom miejsce na ziemi. Kolejnym bohaterem jest Jinks.

Jinks, zwany też Panem Jinksem, jest średniej wielkości samcem. Ma około dwóch lat. Do schroniska przywieziony został w połowie czerwca wraz ze swoimi siostrami. Psy przez wiele dni żyły przy ruchliwej ulicy w Osówcu. Jego rodzeństwo już znalazło dom, a on nadal czeka na swojego człowieka. Pan Jinks jest wyjątkowo nieśmiały. Z dużą niepewnością podchodzi, aby obwąchać nowopoznaną osobę i wziąć smakołyki. Na początku pobytu w schronisku nie potrafił chodzić na smyczy, teraz ta umiejętność idzie mu coraz lepiej.

Dla pana Jinksa szukamy spokojnego, cierpliwego opiekuna, który pozwoli mu się poznać i zaufać w swoim tempie. Mile widziany dom z wesołą, łagodną suczką (uwielbia się z nimi bawić). Przed adopcją warto, aby nowa rodzina przyjechała do niego na kilka spacerów zapoznawczych. Jinks jest zaszczepiony i wykastrowany. Jego numer ewidencyjny: 253/21. Kontakt w sprawie adopcji: 512 282 853 (od pn do pt od 10.00 do 15.00).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści