[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowy dom dla zwierzaka. Oto Lord

Dodano: 27.01.2022 | 09:30

Na zdjęciu: Lord to zwinny psiak, który wymaga cierpliwego opiekuna.

Fot. Mirela Glura

Kontynuujemy naszą wspólną akcję ze schroniskiem dla zwierząt w Bydgoszczy. Tym razem szukamy nowego domu dla Lorda. 

Lord przebywa w bydgoskim schronisku już rok. Jest jednym z psów uratowanych z Radys. Tamtejsze czworonogi nie wychodziły na spacery, nie miały możliwości biegania po wybiegach, co dla tak dużego psa jest dodatkowym obciążeniem psychicznym.

Psiak ma około 4 lat i w bydgoskim azylu wiele się nauczył. Jest wesoły i przyjacielsko nastawiony w stosunku do osób dorosłych. Niestety w towarzystwie dzieci czuje się niekomfortowo, dlatego nie powinien z nimi zamieszkać. Potrzebuje mądrego i cierpliwego przewodnika, który przekona go, że miski nie trzeba pilnować, a inne psy nie zabiorą mu opiekuna. Lord lubi ganiać za piłeczką, zna komendę „siad” i „łapa”. Uczestniczy w pozytywnym szkoleniu psów Lira, gdzie przyswaja dobre maniery. Psiak jest dość zwinny, dlatego nie powinien być pozostawiany sam w ogrodzie. Gdy się nudzi, to w poszukiwaniu nowych wrażeń pokona każde ogrodzenie. Jest po zabiegu kastracji oraz posiada komplet szczepień.

Jego numer ewidencyjny to: 313/20. Kontakt w sprawie adopcji: 512 282 853 (od pn do pt od 10:00 do 15:00).

Nowy dom dla zwierzaka. Oto Lord
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments