Agnieszka Chylińska wystąpiła w Nakle. Zobacz ZDJĘCIA z koncertu „Przystań w kolorze Blue”
Zdjęcia: Robert Koniec / kcynia.info
Już po raz dziewiąty odbył się koncert „Przystań w kolorze Blue”, którego organizatorem jest samorząd Powiatu Nakielskiego. Zobaczcie zdjęcia z imprezy w Nakle nad Notecią!
Gwiazdą niedzielnego, 13 lipca koncertu w Nakle nad Notecią była Agnieszka Chylińska, a jako support wystąpił zespół Reggaeside.
Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia, których autorem jest Robert Koniec.
- Narkotykowy biznes na Okolu rozbity. Substancje warte były miliony złotych! [ZDJĘCIA, WIDEO] - 25 czerwca 2026
- Piłkarze Zawiszy wrócili do treningów. Przed ligą zagrają w czterech sparingach - 25 czerwca 2026
- Przyjemski i Pawełczak z awansem do finału młodzieżowego turnieju. Pokazali klasę w kwalifikacjach - 24 czerwca 2026























