Bydgoszcz
-5C
Niebo głównie zachmurzone
81% wilgotność
Wiatr: 6km/h ESE
H -5 • L -6
-2C
Czw
1C
Pt
-1C
Sob
0C
Nd
1C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesAleksandra Rudzka. Znalazła nową pasję [VIP TYGODNIA]
22.10.2021 | 12:51

Aleksandra Rudzka. Znalazła nową pasję [VIP TYGODNIA]

Na zdjęciu: Aleksandra Rudzka realizuje swoją nową pasję.

Fot. Mirosław Kozłowicz

Wypadek zakończył karierę jeździecką Aleksandry Rudzkiej. Bydgoszczanka znalazła jednak nową pasję i realizuje się, prowadząc Centrum Medyczne Clinic Derm w Bydgoszczy.

Aleksandra Rudzka urodziła się w 1980 roku. Ukończyła z wyróżnieniem VIII Liceum Ogólnokształcące, a następnie kierunek Rolnictwo na Akademii Techniczno-Rolniczej. Jeszcze pod koniec studiów rozpoczęła pracę na uczelni w Biurze Współpracy z Zagranicą, zajmując się organizacją praktyk poza granicami naszego kraju, a po obronie tytułu magistra-inżyniera trafiła do Biura Rektora prof. Zbigniewa Skindera, będąc rzecznikiem prasowym i zajmując się promocją uczelni. Po kilku latach rozpoczęła pracę w Przedsiębiorstwie Budowlanym TB.INVEST u Tomasza Brzezińskiego jako dyrektor ds. inwestycji. W międzyczasie pani Aleksandra poznała mężczyznę swojego życia, Sebastiana. Po trzech latach urodził się ich syn Alan.

Zawsze jej pasją była jazda konna. Niestety, wypadek zakończył jej karierę jeździecką. Od 11 lat nie wsiadła na konia. – Był to trudny czas dla mnie, tym bardziej, że wypadek miałam zaledwie trzy dni po poznaniu mojego partnera Sebastiana. Jego miłość i opiekuńczość wyleczyły mnie bardzo szybko – wspomina.

Po urodzeniu Alana Aleksandra miała dużo czasu na urlopie macierzyńskim, aby przemyśleć swoje życie. Zawsze chciała być niezależna i pracować dla siebie. Zawsze żałowała, że nie została lekarzem. – Mimo że mam rodzinę lekarską, nie wybrałam medycyny.  Myślę, że podświadomie dążyłam do miejsca, w którym jestem teraz – opowiada.

W ten sposób znalazła swoją nową pasję. Aktualnie prowadzi Centrum Medyczne Clinic Derm w Bydgoszczy. Niedawno odbyło się oficjalne otwarcie w nowym miejscu przy ul. Kołobrzeskiej 15 w Bydgoszczy. Znaleźć można tam usługi lekarzy w ponad trzydziestu specjalnościach oraz zestawy kompleksowych badań. – Zajmujemy się ortopedią dla dzieci i dorosłych – od diagnostyki, leczenia operacyjnego do rehabilitacji i fizjoterapii po zabiegach. W klinice przyjmują m.in. lekarze z zakresu dermatologii, chirurgii onkologicznej, ogólnej, plastycznej i proktologii, alergologii i immunologii klinicznej, hepatologii.  Specjaliści z zakresu  neurologii, urologii, radiologii, anestezjologii, laryngologii, psychiatrii dla dzieci i dorosłych. Oferujemy również pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej. Stworzyliśmy też Clinic Derm Junior – ponad 15 specjalistów dziecięcych przyjmuje dzieci z Bydgoszczy, jak również z całego województwa – wymienia Aleksandra Rudzka.

Clinic Derm wyróżnia się holistycznym podejściem do pacjenta oraz kompleksową obsługą i diagnostyką. Infrastruktura jest przestronna i dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. – Nasza nowoczesna placówka mieści się w bardzo bliskiej odległości do centrum miasta Bydgoszczy, na osiedlu Bartodzieje.  Przed budynkiem znajduje się parking naszej przychodni. Jesteśmy pewni, że wybierając naszą placówkę, rozpoczynacie drogę do zdrowia, a przede wszystkim do własnej satysfakcji – zaprasza pani Aleksandra.

***
VIP Tygodnia to stały element Magazynu Towarzyskiego VIP Wojciecha Szczapy Romanowskiego, który przez ponad 20 lat ukazywał się na łamach bydgoskiej prasy. Od roku magazyn jest częścią portalu MetropoliaBydgoska.pl.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści