Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nie żyje Andrzej Szmytka. Był wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Bydgoskiego

Dodano: 22.03.2022 | 14:28

Na zdjęciu: Andrzej Szmytka zmarł w wieku 68 lat.

Fot. FreeImages

Nie żyje Andrzej Szmytka – radny Powiatu Bydgoskiego i wiceprzewodniczący Rady Powiatu Bydgoskiego.

Informację o śmierci radnego przekazał w poniedziałkowe (21 marca) popołudnie przewodniczący Rady Powiatu Bydgoskiego Piotr Kozłowski.

 

Andrzej Szmytka był radnym Rady Powiatu Bydgoskiego w kadencjach 2006 – 2010, 2010 – 2014 i 2014 – 2018. W trakcie dwóch ostatnich kadencji był wiceprzewodniczącym rady, a także członkiem komisji komunikacji i bezpieczeństwa publicznego, w latach 2006 – 2010 zasiadał także w komisji rewizyjnej. Szmytka uzyskał mandat także w tej kadencji rady i w jej trakcie także reprezentował komisję komunikacji i bezpieczeństwa publicznego.

Oprócz zasiadania w Radzie Powiatu Bydgoskiego, był przez dwanaście lat (od 2003 r.) sołtysem Łochowa, w latach 2008 – 2019 także pracował w białobłockim Urzędzie Gminy. – Zostanie zapamiętany przez mieszkańców gminy Białe Błota jako szczególnie zaangażowany w kwestie poprawy bezpieczeństwa i rozbudowy infrastruktury komunikacyjnej w miejscowościach gminy. Wraz z Jego nagłym odejściem tracimy samorządowca, któremu bliskie były sprawy mieszkańców, człowieka zatroskanego o dalszy rozwój gminy – czytamy we wspomnieniu, jakie zamieszczono na stronie internetowej Urzędu Gminy w Białych Błotach.

Andrzej Szmytka zmarł w wieku 68 lat.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments