Artego zakończyło sezon. W piątek spotka się z kibicami
Dodano: 03.05.2018 | 18:18Na zdjęciu: W finałowej rywalizacji koszykarki Artego zagrają z CCC Polkowice.
Fot. Stanisław Gazda
Koszykarki Artego zakończyły już doskonały sezon 2017/2018. Ostatecznie podopieczne Tomasza Herkta zdobyły srebrne medale Energa Basket Ligi Kobiet. W piątek będą świętować sukces z kibicami.
Udane występy w debiucie w rozgrywkach europejskich, pierwsze w historii zwycięstwo w Pucharze Polski oraz srebrny medal w lidze, wywalczony po długiej serii zwycięstw w rundzie zasadniczej i emocjonujących play-offach – tak w skrócie można scharakteryzować zakończony już sezon w wykonaniu Artego Bydgoszcz. W piątek, 4 maja zespół będzie świętować razem z kibicami. O godzinie 18:00 przed Artego Areną od strony Brdy (a w razie deszczu – w hali) drużyna czekać będzie na sympatyków, którzy mogą liczyć m.in. na poczęstunek.
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026
- Po meczu z Rybnikiem farbowali włosy. Wspominamy mecz Polonii Bydgoszcz sprzed ponad 20 lat - 21 czerwca 2026
- Hel, Kołobrzeg i Bory Tucholskie. Wracają wakacyjne pociągi - 19 czerwca 2026


















