Bydgoszcz
4C
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h E
H 5 • L 3
8C
Pon
7C
Wt
8C
Sr
3C
Czw
10C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBarber Shop Bydgoszcz poszerza swoją działalność. To będzie miejsce nie tylko dla mężczyzn
23.11.2016 | 17:33

Barber Shop Bydgoszcz poszerza swoją działalność. To będzie miejsce nie tylko dla mężczyzn

Oficjalne otwarcie wyremontowanego salonu odbędzie się w tę sobotę.

Na zdjęciu: Remont w lokalu ma zakończyć się w ten piątek.

Fot. Barber Shop Bydgoszcz

Pierwszy w Bydgoszczy Barber Shop, czyli tzw. salon golibrody, właśnie przechodzi poważne zmiany. W remontowanym lokalu pojawią się nie tylko dwa nowe stoiska przy których strzyże się brody, ale również coś, czego do tej pory nie było. Wielkie otwarcie odmienionego salonu zaplanowano na tę sobotę, 26 listopada. 

W lokalu przy ul. Sułkowskiego 15 praca wre! Prace remontowe powinny zakończyć się w najbliższy piątek wieczorem, by już w sobotę od 12:00 rozpocząć świętowanie przeprowadzonych zmian. Największą z nich jest utworzenie w salonie strefy relaksu połączonej z fizjoterapią. Ta nowość ucieszy szczególnie Panie, które towarzyszą mężczyznom podczas wizyty w Barber Shop Bydgoszcz oraz wszystkich tych, którzy chcieliby przetestować zabiegi wykonywane przez doświadczoną fizjoterapeutkę. – Poszerzyliśmy lokal o kolejne 60 metrów kwadratowych. Będzie tam znajdować się strefa relaksu razem z fizjoterapią. Będą przeprowadzane zabiegi takie jak krioterapia, laseroterapia, magnetoterapia, ultradźwięki, elektroterapia, masaż relaksacyjny oraz masaż penetrujący. Ostatni z nich jest bardziej prozdrowotny, przeznaczony dla osób ze schorzeniami kręgosłupa – wyjaśnia Włodzimierz Kobylarz, manager Barber Shop Bydgoszcz.

Ze wspomnianych zabiegów będzie można skorzystać podczas sobotniej imprezy. – Dodatkowo w trakcie trwania imprezy Panie będą mogły skorzystać z darmowego manicure w BELLUS Spa świadczonego przez IWI STUDIO URODY Iwona Sulwińska, która współpracuje z nami od 2 lat – informują organizatorzy wydarzenia.

Mężczyźni, którzy w tym czasie odwiedzą salon, będą mogli skorzystać z darmowego strzyżenia brody. Wcześniejsze zapisy nie są prowadzone. Akcja organizowana jest na zasadzie „walk in”, czyli każdy kto zdecyduje się przyjść do salonu, wejdzie do niego i będzie miał szansę skorzystania z darmowego strzyżenia. Liczba osób uzależniona jest od czasu. Organizatorzy przewidują, że w ciągu czterech godzin uda im się obsłużyć co najmniej 30 osób.

Podczas wizyty w lokalu będzie można poczęstować się darmowymi przekąskami. Na stolikach pojawią się kanapki, ciasto, ciepłe zimne napoje oraz gorąca zupa. Nie zabraknie też napojów alkoholowych. Impreza ma potrwać do godz. 16:00.


Powiązane treści