Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Basen Astoria otwiera się po lockdownie. Przygotowano specjalne atrakcje

Dodano: 26.05.2021 | 17:52

Na zdjęciu: W piątek, 28 maja basen Astorii będzie czynny aż do północy.

Fot. Bydgoskie Obiekty Sportowe

Od piątku, 28 maja pływalnia Astoria przy ulicy Królowej Jadwigi będzie otwarta dla wszystkich chętnych. Bydgoskie Obiekty Sportowe informują, na jakich zasadach będzie można skorzystać z obiektu.

W ramach luzowania obostrzeń, od piątku, 28 maja z pływalni i basenów będą mogli korzystać wszyscy, a nie jak do tej pory wyłącznie sportowcy. Nie inaczej jest w wypadku Nowej Astorii. Pływalnia będzie czynna już od godziny 6:00 i zgodnie z reżimem sanitarnym będzie mogła przyjąć do 50% liczby osób mogących wejść na obiekt. Oznacza to, że na jednorazowo będzie mogło na niej przebywać maksymalnie 160 osób.


BASEN ASTORIACENNIK BILETÓW, GODZINY OTWARCIA


Pierwszą atrakcją Nowej Astorii po lockdownowej przerwie będzie nocne pływanie. – Zamykając obiekt w związku z wprowadzanymi obostrzeniami daliśmy możliwość pływania do północy. Podobnie będzie przy okazji otwarcia obiektu – przekazuje Paweł Kowalski, kierownik marketingu i organizacji imprez w Bydgoskich Obiektach Sportowych. W ten piątek Astoria będzie czynna aż do północy. Akcja „nocnego pływania” rozpocznie się o godzinie 21:00. – Wprowadzimy wówczas specjalny klimat z dobrą muzyką, a także oświetlenie pod taflą wody i telebim – dodaje Kowalski. Dodatkowe atrakcje mają sprzyjać pozytywnej, sportowej atmosferze przy pokonywaniu kolejnych długości basenu. Wstęp zgodnie z obowiązującym cennikiem.

W weekend (29 i 30 maja) na pływalni będzie ustawiony tor przeszkód dla najmłodszych. W sobotę będzie on dostępny od godziny 11:00 do 22:00, a w niedzielę – od 10:00 do 22:00. Warto dodać, że od soboty, 29 maja ponownie zostanie otwarta Strefa SPA Astorii, która będzie czynna w godzinach od 7:00 do 22:00. W poniedziałek, 31 maja wznowione zostaną zajęcia Aqua Fitness, które będą odbywać się dwa razy dziennie, a od 7 czerwca będzie dostępna też strefa fitness (czyli siłownia, cardio, i zajęcia fitness). Szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu zajęć oraz cennik można znaleźć na stronie astoriabydgoszcz.pl.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments