Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Bawią się na poważnie. DiscoPogo zagra koncert w Eljazzie

Dodano: 19.11.2019 | 10:46

Na zdjęciu: Zespół DiscoPogo zagra w sobotę w Bydgoszczy.

Fot. mat. prasowe zespołu

Już w najbliższy weekend w Eljazzie odbędzie się koncert grupy DiscoPogo. Bydgoszcz to kolejny przystanek na trasie poznańskiej kapeli promującej najnowszy album EP „All Inclusive”.

DiscoPogo to funkcjonujący od czerwca 2015 roku zespół łączące energiczne disco z nieokiełznanym pogo. W grudniu 2016 grupa wydała EP „DiscoPogo” z czterema autorskimi utworami, a we wrześniu tego roku ukazał się mini-album „All Inclusive”.

Nasze motto brzmi: Bawimy się na poważnie! Z pozoru paradoksalne, jednak najlepiej oddaje naszą postawę. Bawimy się, tworząc muzykę. Daje nam to wiele radości, satysfakcji i – co przy zabawie najważniejsze – nigdy się nie nudzi! Bawiąc się wieloma popularnymi stylami muzycznymi i garściami, czerpiąc inspiracje również z innych dziedzin sztuki i życia, tworzymy pozytywną, pełną energii mieszankę rocka, funku i ska, okraszoną często zabawnymi, ale posiadającymi swoją głębię, tekstami – mówią członkowie zespołu, a są to: Vincenzo Corsini – wokal, Michał Błaszak – gitara basowa, Marcin Bazanowski – perkusja, Mariusz Henschke – gitara elektryczna i Marcin Wyrwiński – instrumenty klawiszowe.

Koncert odbędzie się w sobotę, 23 listopada w Eljazzie przy ul. Krętej 3 w Bydgoszczy. Początek o godz. 21:00. Bilety w cenie 20 zł będzie można nabywać w dniu koncertu. Jako patron medialny wydarzenia będzie mieli także wejściówki dla naszych Czytelników. Konkurs już w najbliższych dniach na naszym portalu!

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments