Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Betpol Dom: Jak trzydziestoletnie doświadczenie wpływa na mądre budowanie?

Dodano: 27.09.2023 | 13:53

Na zdjęciu: Kolejnym projektem BETPOL DOM, a zarazem pierwszym na rodzimym rynku jest Puszczykowa 6 w podbydgoskim Osielsku.

Fot. nadesłane

Na rynku budownictwa przemysłowego działają firmy, które gonią za trendami, ale są też takie, które je wyznaczają. Bydgoski BETPOL S.A. wyróżnia się na ogólnopolskim rynku budowlanym, integrując nowoczesne technologie i innowacje w swoich projektach. Z trzydziestoletnim doświadczeniem w budownictwie, firma zdobyła bezcenną wiedzę i umiejętności, które pozwalają na dostosowanie się do dynamicznie zmieniającego się rynku.

Trzy lata temu założyciele BETPOL S.A. otworzyli nowy rozdział swojej działalności pod nazwą BETPOL DOM. Dziś, z niekrytą dumą, prezentują swoją pierwszą inwestycję w podbydgoskim Osielsku. Czy doświadczenie i tradycja BETPOL S.A. wpłynęły na jakość realizacji inwestycji na ulicy Puszczykowej? Czy wykorzystanie wniosków z imponujących projektów przemysłowych przyniesie nową jakość w budownictwie mieszkaniowym? Czas na odpowiedzi. Zapraszamy na naszą podróż po świecie BETPOL DOM, w której odkryjemy, jak potęga doświadczenia kształtuje projekty budownictwa mieszkaniowego.

Betpol Dom: Jak trzydziestoletnie doświadczenie wpływa na mądre budowanie?

Doświadczenie buduje sukces, czyli jak Betpol S.A. stał się liderem

Początki Betpol S.A. sięgają 1990 roku. Rozpoczynając działalność w niepewnych czasach transformacji gospodarczej, założycielom firmy przyświecał wspólny cel. Na pierwszym miejscu zawsze stawiana miała być jakość i nieustanne podnoszenie kwalifikacji, by móc sprostać stale rosnącym wymaganiom rynku. Wspólna wizja podparta zaufaniem i determinacją, była fundamentem dla budowy silnej kultury organizacyjnej. Dzięki trzydziestu latom doświadczeń, Betpol S.A. zgromadził zgrany zespół zaufanych profesjonalistów, którzy codziennie dążą do zaspokojenia potrzeb klientów, niezależnie od ich wymagań.

Działalność Betpol S.A. zdobyła ogólnopolskie uznanie głównie za sprawą zaangażowania w rozwój krajobrazu miejskiego na terenie całego kraju. Odpowiedzialność za szereg kluczowych projektów, które miały niepodważalny wpływ na kształtowanie polskiej infrastruktury znacząco przyczyniło się do tej reputacji.W ciągu 30 lat spółka ugruntowała swoją pozycję wśród liderów budownictwa przemysłowego w Polsce. Spółka uczestniczyła w realizacji stadionu piłkarskiego ENERGA w Gdańsku, gdzie wykonała wszystkie nawierzchnie wraz z parkingami, ulicami, przestrzenią dla ruchu pieszych i promenadę. Ponadto, firma od początku swojego istnienia brała udział w realizacji kilkudziesięciu stacji paliw dla koncernów BP, Shell, Lotos, Orlen na terenie całej Polski, a jako generalny wykonawca była odpowiedzialna za budowę stacji BP na Miejscach Obsługi Podróżnych przy autostradzie A1.

Jako Bydgoszczanie mamy codzienny kontakt z realizacjami spółki spacerując po zrewitalizowanej przez Betpol S.A. płycie Starego Rynku, czy dojeżdżając na zakupy węzłem komunikacyjnym do IKEA. To projekty, które pokazują istotny wkład firmy w rozwój naszego miasta.

Betpol Dom: Jak trzydziestoletnie doświadczenie wpływa na mądre budowanie?

Nowy rozdział w historii firmy

BETPOL S.A. jako prężnie rozwijająca się firma zdecydowała o rozpoczęciu działalności w sektorze budownictwa mieszkaniowego pod marką BETPOL DOM. Do nowej marki wniesiono 30-letnie doświadczenie i wykwalifikowaną kadrę inżynierską. W praktyce, oznacza to, że mimo iż BETPOL DOM może wydawać się nowym graczem na rynku, w rzeczywistości stoi za nim zespół specjalistów, który ma za sobą doświadczenie realizacji wielu projektów budowlanych w naszym kraju. Zatem, kiedy decydujemy się na zakup mieszkania od BETPOL DOM, korzystamy z szerokiej wiedzy i umiejętności, które firma zdobyła przez lata działania w branży. To przekłada się na wysoką jakość oferowanych usług, a także na pewność, że inwestycja będzie realizowana z należytą starannością i zgodnie z najwyższymi standardami.

Pierwsza inwestycja spółki to Apartamenty Derdowskiego w Starogardzie Gdańskim. W ramach projektu powstały dwa bliźniacze budynki z 72 lokalami mieszkalnymi. Unikalny układ architektoniczny wyróżnia się na tle innych osiedli, tworząc harmonijną i funkcjonalną przestrzeń.

Kolejnym projektem BETPOL DOM, a zarazem pierwszym na rodzimym rynku jest Puszczykowa 6 w podbydgoskim Osielsku. Budynek wielorodzinny z 64 mieszkaniami o metrażu od 30 do 75 m2 został zaprojektowany z myślą zarówno o singlach, jak i do rodzin wieloosobowych. Zaprojektowana w nowoczesnym stylu i zbudowana z wysokiej jakości materiałów inwestycja znajduje się w dobrze skomunikowanej okolicy z nowymi drogami, chodnikami i ścieżkami rowerowymi.

Betpol Dom: Jak trzydziestoletnie doświadczenie wpływa na mądre budowanie?

BETPOL DOM: Budujemy mądrze

BETPOL DOM wyróżnia się podejściem zorientowanym na dostarczaniu rozwiązań, które mają rzeczywiste znaczenie w codziennym życiu mieszkańców. Filozofia marki zamknięta w haśle ,,Budujemy mądrze” oznacza mądre budowanie nie tylko w ujęciu konstrukcyjnym, ale także w kontekście zaprojektowanych dla mieszkańców funkcjonalnych rozwiązań, które podnoszą komfort ich codziennego życia. Firma dostarcza bowiem liczne udogodnienia, które mają służyć mieszkańcom, unikając jednocześnie wprowadzania rozwiązań, które mogłyby niepotrzebnie podwyższać cenę nieruchomości, nie przekładając się istotnie na komfort.

Betpol Dom koncentruje więc się na aspektach, które mają bezpośredni wpływ na jakość życia. Omówmy te rozwiązania na przykładzie inwestycji na Puszczykowej 6.

Puszczykowa 6 – rozwiązania, które mają znaczenie

Zacznijmy od wysokiego komfortu akustycznego budynku uzyskanego dzięki nowoczesnym, szczelnym oknom z trzema szybami, dźwiękoszczelnej konstrukcji oraz drzwiom antywłamaniowym z wysoką izolacją akustyczną. Cicha winda, którą można wezwać za pomocą wideodomofonu, gwarantuje spokój i prywatność dla mieszkańców.

Puszczykowa 6 została wyposażona w mechaniczne systemy wentylacji, zapewniające optymalny mikroklimat w pomieszczeniach, a dla dodatkowego komfortu, mieszkańcy mogą zdecydować się na montaż elektrycznie sterowanych żaluzji wewnętrznych. 

Każde mieszkanie zawiera podstawowy pakiet inteligentnych rozwiązań domowych – Smart Home Simon 54 GO, natomiast na dachu budynku zamontowana jest instalacja fotowoltaiczna, zapewniająca tanią i ekologiczną energię do części wspólnych budynku, co pozwala na znaczne obniżenie rachunków za prąd.

Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie podgrzewanego wjazdu do hali garażowej, który eliminuje konieczność odśnieżania w zimie, stanowiąc istotne udogodnienie dla mieszkańców. W hali garażowej znajdują się również gniazda do ładowania samochodów elektrycznych wspierające ekologiczny trend w motoryzacji.

Zakup mieszkania od BETPOL DOM to więc nie tylko nabywanie „czterech ścian i dachu”, ale przede wszystkim inwestycja w rozwiązania, które w codziennym użytkowaniu naprawdę mają znaczenie dla komfortu życia. 

Betpol Dom: Jak trzydziestoletnie doświadczenie wpływa na mądre budowanie?

Trzy dekady doświadczenia – Innowacje i Tradycja

Po trzydziestu latach na rynku, firma dąży do bycia liderem w branży, nieustannie się rozwijając i stale podnosząc standardy, aby dostarczyć swoim klientom najwyższej jakości usługi. BETPOL DOM stawia na jakość i funkcjonalność, tworząc przestrzenie, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających mieszkańców. „Budujemy mądrze” oznacza podejście firmy do realizacji projektów budowlanych w sposób inteligentny, przemyślany i zrównoważony. 

Ważnym aspektem jest tu także bezpieczeństwo i higiena pracy. W 2017 roku wdrożono System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy PN-ISO 45001:2018, co oznacza regularne szkolenia personelu oraz odpowiednią organizację, która zapewni pracownikom równowagę i komfortowe warunki pracy.

Podsumowując, trzydzieści lat działalności BETPOL S.A. zaowocowało koncepcją BETPOL DOM, której kluczowym założeniem jest tworzenie domów dostosowanych do rzeczywistych potrzeb mieszkańców. Ich priorytetem jest jakość. Firma skupia się na udogodnieniach, które w praktyce poprawiają komfort życia, unikając sztucznego windowania cen nieruchomości. BETPOL DOM, korzystając z bogatego doświadczenia BETPOL S.A., wdraża w życie zasady mądrego budownictwa.