Biznesowe wtorki
Dodano: 11.03.2016 | 15:49Na zdjęciu: Przed rozpoczęciem własnej działalności warto poznać najwazniejsze zasady biznesu.
Fot. wolny dostęp
W Inowrocławiu wystartował nowy cykl spotkań pt. „Biznesowe wtorki”. Otwarte spotkania mają odbywać się w każdy drugi wtorek miesiąca.
W trakcie zajęć będą poruszane zagadnienia związane z biznesem. Tematem przewodnim pierwszego spotkania, które miało miejsce 8 marca, była rejestracja własnej firmy. Następne spotkanie odbędzie się 12 kwietnia w Niebieskiej kamienicy Kujawskiego Centrum Kultury w Inowrocławiu przy ul. Kasztelańskiej 22.
Informacje na temat godziny spotkania oraz jego dokładnej tematyki można uzyskać u organizatorów cyklu. Utworzenia tego przedsięwzięcia podjęło się Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Bydgoszczy – Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Inowrocławiu oraz Biuro Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Inowrocławia.






![Jubileuszowa edycja "Tanecznych Miraży" w Pałacu Młodzieży. Nagrody dla bydgoskich formacji [ZDJĘCIA] taneczne miraże 2026 8](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/03/taneczne-miraze-2026-8-150x150.jpg)
![Ten weekend w Bydgoszczy jest obfity w wydarzenia! Jarmarki, mecze, spacery [LISTA] Wielkanoc w bydgoskim zoo](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2022/04/jarmark-wielkanocny-politechnika-BB-13-150x150.jpg)


