[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Bramkarz Wdy Świecie przenosi się do Olimpii Grudziądz

Dodano: 26.02.2021 | 09:41

Na zdjęciu: Sebastian Szabłowski podpisał kontrakt z Olimpią Grudziądz.

Fot. mat. Olimpii Grudziądz

Krótko przed rozpoczęciem rundy wiosennej Olimpia Grudziądz dokonała jeszcze jednego transferu. Drużynę wzmocnił bramkarz Wdy Świecie Sebastian Szabłowski.

Urodzony w 2003 roku Szabłowski jest wychowankiem Pomowca Kijewo Królewskie. Jesienią rozegrał 14 meczów w IV lidze, walnie przyczyniając się do prowadzenia Wdy w klasyfikacji Pro Junior System IV ligi kujawsko-pomorskiej.

Olimpia ogłosiła podpisanie kontraktu w czwartek, a Szabłowski ma o miejsce w bramce rywalizować z Łukaszem Sapelą, Łukaszem Wiśniewskim i Nikodemem Sujeckim. Oprócz niego zimą grudziądzki klub pozyskał obrońców Szymona Jarosza, Roberta Obsta, Adama Paliwodę i Piotra Witasika, a także pomocników Rafała Kruczkowskiego, Grzegorza Płatka, Najima Romero i Marko Zawadę.

Po rundzie jesiennej Olimpia zajmuje przedostatnie, 18. miejsce w tabeli II ligi. Już w sobotę, na inaugurację piłkarskiej wiosny, podejmie Motor Lublin. Początek meczu o godz. 14:00.

Bramkarz Wdy Świecie przenosi się do Olimpii Grudziądz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments