[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Bydgoscy pasjonaci Formuły 1 – Budnik i Pokrzywiński – dołączają do Viaplay

Dodano: 19.01.2023 | 13:34

Na zdjęciu: Na zdjęciu połowa duetu bydgoskich speców od F1 - Bartosz Pokrzywiński.

Fot. Alicja Chrobak

Bydgoscy pasjonaci Formuły 1 – Bartosz Budnik i Bartosz Pokrzywiński – od lat zajmują się opisywaniem i omawianiem wydarzeń na torach. Teraz ich hobby i zaangażowanie docenił nowy nadawca F1 w Polsce – platforma Viaplay. Bydgoszczanie dołączyli do zespołu, który będzie relacjonował wyścigi.

Bartosz Budnik i Bartosz Pokrzywiński to koledzy ze studiów na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Od czterech lat, tworzą najpopularniejszy polski podcast o Formule 1 – Budnik i Pokrzywiński o F1. Są też twórcami portalu Parcfer.me, na którym opisywane są wydarzenia z motosportu. Ich głos można było usłyszeć także na antenie newonce.

Budnik i Pokrzywiński kochają motoryzację. Teraz dołączają do zespołu, który będzie relacjonował wyścigi F1 na antenie nowego polskiego nadawcy – platformy Viaplay. Wcześniej ogłosiła ona nawiązanie współpracy z innymi dziennikarzami: Mikołajem Sokołem, Maciejem Jermakowem, Aldoną Marciniak i Pawłem Baranem. Warto dodać, że bydgoszczanie współpracowali już z Viaplay – w ubiegłym roku komentowali wyścigi IndyCar.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
JeszczeBydgoszczanin
JeszczeBydgoszczanin
9 dni temu

Fajnie oglądam chłopaków od paru lat na YouTube mega że udało im się cieżką pracą tak wybić. Trzymam kciuki