Budowa składu rozpoczęta. Artego opuściła pierwsza koszykarka
Dodano: 13.05.2018 | 11:47Na zdjęciu: Justyna Żurowska-Cegielska (z piłką w rękach) miniony sezon spędziła w Artego.
Fot. Stanisław Gazda / archiwum
Wicemistrz Polski Artego Bydgoszcz rozpoczął budowę składu na sezon 2018/2019. Już wiadomo, że z bydgoskiego klubu odejdzie jedna koszykarka.
Jak przekazały WP SportoweFakty.pl, do czwartego zespołu minionego sezonu – Wisły Can-Pack Kraków przeniosła się Justyna Żurowska-Cegielska. Dla niej to powrót do ekipy spod Wawelu.
W Wiśle Can-Pack Żurowska-Cegielska spędziła cztery wcześniejsze sezony. Teraz jest szóstą zawodniczką, która wzmocniła „Białą Gwiazdę” przed nowymi rozgrywkami.
Artego za to przedłużyło kontrakt z trenerem Tomaszem Herktem. Chęć dalszej gry w wicemistrzu kraju wyraziła kapitan Elżbieta Międzik.


















