[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowy sklep w Zielonych Arkadach. To polski butik

Dodano: 01.12.2022 | 08:34

Na zdjęciu: Butik Hexeline został otwarty w Zielonych Arkadach.

Fot. mat. prasowe

W Zielonych Arkadach został otwarty kolejny nowy sklep. Tym razem jest to butik Hexeline dla kobiet.

Historia marki sięga 1981 roku, gdy projektantka mody Halina Zawadzka założyła w Łodzi przedsiębiorstwo odzieżowe i dom mody. Pod obecną nazwą Hexeline funkcjonuje od 1989 roku. Ubrania dostępne w sklepach tej sieci wyróżniają się nowoczesnym designem, różnorodnością oraz jakością materiałów. Była wielokrotnie wyróżniana nagrodami takimi jak Doskonałość Mody pisma Twój Styl, Superbrands Polska czy Polish Exclusive.

W Zielonych Arkadach butik Hexeline znajduje się na poziomie 0 obok sklepu Hugo Boss. Będzie to jedyny punkt tej sieci w Bydgoszczy, choć w przeszłości butik był dostępny także w Drukarni oraz w Focusie.

Nie tylko Hexeline. Nowe sklepy w Zielonych Arkadach

To drugi sklep, który został w listopadzie otwarty w Zielonych Arkadach. W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że otwarty został Alpine Pro, w którym klienci znajdą w nim odzież narciarską i lifestyle, obuwie, plecaki i inne akcesoria.

– Nasze centrum nieustannie się zmienia. Stale poszerzamy ofertę, aby zapewnić naszym klientom najszerszy wybór oraz obecność najlepszych marek – mówiła przy okazji otwarcia Alpine Pro dyrektor Zielonych Arkad Ewa Krassowska.

Poprzednim butkiem, który został otwarty w Zielonych Arkadach był butik cyrkularny Ubrania do Oddania. Łącznie w galerii handlowej działa około 200 sklepów.

Nowy sklep w Zielonych Arkadach. To polski butik
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments