Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kolejne otwarcie w Zielonych Arkadach! Na klientów czeka spory rabat

Dodano: 29.09.2022 | 12:06

Na zdjęciu: W Zielonych Arkadach otwiera się Butik Cyrkularny!

Fot. Mat. prasowe

Zielone Arkady kontynuują poszerzanie oferty. Do grona najemców dołączył kolejny sklep.

W Zielonych Arkadach otwiera się nowy lokal- Butik Cyrkularny marki Ubrania do Oddania. Będzie można w nim kupić odświeżoną odzież używaną oraz oddać niepotrzebne ubrania. Sklep będzie działał w duchu slow fashion, czyli dawaniu ubraniom drugiego życia. Wszystkie ubrania zostaną wyprane i wyprasowane, a następnie przedstawione w butikowej formule.

Bardzo cieszymy się z obecności kolejnego najemcy w naszym portfolio. Wierzymy, że Butik Cyrkularny marki Ubrania do oddania świetnie dopełnia zróżnicowaną ofertę Zielonych Arkad i wpisuje się w ramy działania naszego centrum – mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad.

Butik Ubrania do Oddana w Zielonych Arkadach

Butik ma powierzchnię 220 metrów kwadratowych, a o jego wystrój zadbał artysta Szymon Gotowski z pracowni “Pan Szymon”. Meble i dekoracje znajdujące się w lokalu w większości pochodzą z recyklingu lub upcyklingu. W butiku znajduje się również box, do którego będzie można wrzucać niepotrzebne ubrania, akcesoria i obuwie. Dzięki temu nie tylko będzie można kupić odświeżoną odzież, ale również zrobić porządek w swojej szafie. Każdy 1 kg to 1 zł przekazany na cele charytatywne.

W lokalu planowane są również warsztaty i panele. Pierwsze tego typu wydarzenie odbędzie się 29 września 2022 roku o godz. 16:00, a będzie nim panel o odżywianiu i modzie. Tego dnia na klientów czekać będą również upominki i rabat -20%.

Butik cyrkularny Ubrania do Oddania nie jest jedynym sklepem, który otworzył się w Zielonych Arkadach w ostatnim czasie. W zeszłym tygodniu odbyło się oficjalne otwarcie sklepu Dealz, który należy do międzynarodowej sieci będącej częścią Pepco Group. Ten lokal oferuje tysiące produktów znanych marek, takich jak Reeses, Kodak czy Terry’s.

0 0 votes
Article Rating
Milena Wyrąbkiewicz
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
JezusMaria
JezusMaria
1 rok temu

butik? cicholand, second hand…masakra jakaś