Bydgoszcz
13C
Słonecznie
76% wilgotność
Wiatr: 4km/h WSW
H 13 • L 13
21C
Wt
23C
Sr
18C
Czw
21C
Pt
23C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaBydgoska piosenkarka nagrała utwór promujący nową płytę. Występuje razem z Biszem! [TELEDYSK]
28.01.2019 | 10:15

Bydgoska piosenkarka nagrała utwór promujący nową płytę. Występuje razem z Biszem! [TELEDYSK]

Agnieszka Twardowska, znana z programów The Voice of Poland i Twoja Twarz Brzmi Znajoma, opublikowała singiel Między papierkami. W utworze występuje także bydgoski raper Bisz.

26-letnia piosenkarka pochodzi ze Strzelna, ale jako studentka Wydziału Edukacji Muzycznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego związała się z Bydgoszczą. W latach 2010-2013 była wokalistką grupy After Blues, a rok później wystąpiła w V edycji show Telewizji Polskiej The Voice of Poland, dochodząc do ćwierćfinału programu. Następnie pojawiła się też w „Twoja twarz brzmi znajomo” Polsatu oraz zajęła drugie miejsce w koncercie debiutów na festiwalu w Opolu. Po ubiegłorocznym występie w stolicy polskiej muzyki także zebrała wiele pozytywnych opinii.

„Między papierkami” to utwór promujący najnowszy krążek Twardowskiej. Wokalistka pracowała nad solową płytą przez ostatnie cztery laty, współpracując m.in. z Kayah i Bovską. W tworzeniu opublikowanego w piątek utworu brał udział także Jarek Jaruszewski, czyli Bisz, który oprócz gościnnego udziału w singlu odpowiadał także (wraz z Bovską) za słowa. Produkcją zajęło się studio Film Image.


Powiązane treści