Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczWideoBydgoski zespół z nowym teledyskiem. Promującym płytę [WIDEO]
07.03.2017 | 13:53

Bydgoski zespół z nowym teledyskiem. Promującym płytę [WIDEO]

Pracę nad albumem trwają.

 

Do sieci trafił nowy klip do utworu bydgoskiego zespołu Sielska. „Jutro mnie nie poznasz” – ten singiel promuje najnowszy krążek grupy.

Sielska to grupa założona w 2010 roku przez grono młodych bydgoszczan zafascynowanych muzyką reggae. Debiutancka płyta zespołu zdobyła tytuł „Płyty tygodnia” programu 4. Polskiego Radia. Obecnie muzyka zespołu podąża w stronę coraz bardziej alternatywną z dużą domieszką elektroniki. Członkowie grupy nie chcą ograniczać się tylko do jednego gatunku.

Prace nad płytą trwają. Zespół nie ujawnia jeszcze, kiedy powstanie krążek. Informacje o pracach i nowych singlach pojawiać się będą między innymi na fanpage’u grupy Sielska.

 

Justyna Torzewska

Powiązane treści