Bydgoszcz
11C
Słonecznie
71% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 12 • L 11
13C
Czw
9C
Pt
7C
Sob
8C
Nd
8C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoBydgoskie szpitale nagrodzone. Otrzymały prestiżowe wyróżnienie
Centrum Onkologii im. prof. Łukaszczyka_zadymienie-SG (5)
28.01.2020 | 12:29

Bydgoskie szpitale nagrodzone. Otrzymały prestiżowe wyróżnienie

Na zdjęciu: Centrum Onkologii w Bydgoszczy.

Fot. Stanisław Gazda/archiwum

Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców przyznała Centrum Onkologii i 10. Wojskowemu Szpitalowi Klinicznemu prestiżowy tytuł „Diament 30-lecia Polskiej Transformacji”.

Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 24 stycznia br. w Warszawie, w hotelu Santage, podczas gali „Sylwetki i Marki 30-lecia Wolności RP”. 10. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ został uhonorowany tytułem Diamentu 30-lecia Polskiej Transformacji oraz Złotą Perłą Medycyny 2019 w ramach Ogólnopolskiego Programu Umacniania Wiarygodności Sylwetki i Marki 30-lecia Wolności RP. Nagrody zostały złożone na ręce Komendanta Szpitala płk. dr. n. med. Roberta Szycy. Centrum Onkologii otrzymało wyróżnienie w kategorii „Medycyna”.


CZYTAJ TAKŻE: Centrum Onkologii najlepszym szpitalem w województwie


Jak podkreśla Federacja, nagroda „Diament 30-lecia Polskiej Transformacji” jest wyrazem olbrzymich możliwości i wysokich kompetencji. Jej zadaniem jest także podkreślenie zasług i uhonorowanie tych firm, które bez wątpienia miały pozytywny wpływ na rozwój polskiej gospodarki. – Wydarzenie to jest niezwykle ważne i cenione w środowisku przedsiębiorców i samorządowców, realizowane przy wsparciu urzędów marszałkowskich i wojewódzkich oraz organizacji branżowych – czytamy na stronie szpitala wojskowego.

Ponadto, tytuł Diamentu 30-lecia otrzymały też bydgoskie firmy: Moto-Budrex i Medan.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści