Bydgoszcz
4C
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h E
H 5 • L 3
8C
Pon
7C
Wt
8C
Sr
3C
Czw
10C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIBydgoszcz – miasto dobrej pizzy! Kolejna relacja „Macieja je” z bydgoskich restauracji [WIDEO]
22.05.2018 | 13:51

Bydgoszcz – miasto dobrej pizzy! Kolejna relacja „Macieja je” z bydgoskich restauracji [WIDEO]

Bydgoszcz = Brzydgoszcz? To nieprawda. I można u nas dobrze zjeść!

Znany bloger kulinarny Maciej Blatkiewicz, funkcjonujący w Internecie pod nazwą „Maciej je”, odwiedził Bydgoszcz! W drugim filmie z niedawnej wizyty w naszym mieście ocenił m. in. Zapałka Coffee czy Blind Pig Porkownie!

Maciej Blatkiewicz pochodzi z Poznania. W sierpniu 2010 roku założył blog „Wygrywam z anoreksją”, na którym publikował recenzję znanych produktów oraz relacjonował wizyty w poznańskich restauracjach. Początkowo na blogu publikowały też inne osoby, lecz później Blatkiewicz działał już samodzielnie. Dziesięć miesięcy temu zmienił nazwę na „Maciej je”; wcześniej zaczął też publikować filmy na YouTube.

ZOBACZ PIERWSZY FILM Z WIZYTY MACIEJA JE W BYDGOSZCZY

„Maciej je” najczęściej recenzuje lokale w Poznaniu i Warszawie, ale regularnie odwiedza też inne miasta Polski. W minionym tygodniu przyjechał do Bydgoszczy. W drugim materiale odwiedził Piekarnię przy Jatki, Zapałka Coffee przy Długiej, Blind Pig Porkownie przy Magdzińskiego, kultową lodziarnię na Gdańskiej – Caffe Primo i Barzze na Gimnazjalnej.


Powiązane treści