Bydgoszcz
12C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h E
H 13 • L 12
14C
Pon
12C
Wt
15C
Sr
13C
Czw
14C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesBydgoszcz nominowana w prestiżowym plebiscycie. Głosowanie trwa do końca tego tygodnia
28.08.2018 | 11:46

Bydgoszcz nominowana w prestiżowym plebiscycie. Głosowanie trwa do końca tego tygodnia

Głosowanie trwa do 3 września.

Na zdjęciu: Inwestycja Waimea Logistic Park została nominowana w kategorii inwestycja roku - rynek powierzchni logistyczno-magazynowej.

Fot. Archiwum

Miasto Bydgoszcz oraz jedna z inwestycji na terenie miasta mają szansę na otrzymanie prestiżowej nagrody w plebiscycie Prime Property Prize 2018.

To plebiscyt, w którym wybierane są najlepsze nieruchomości i przestrzenie komercyjne w minionych dwunastu miesiącach, a także firmy oraz osobistości, których działania w rozwoju branży odegrały kluczową rolę. Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w dniach 17-18 września w hotelu Sheraton w Warszawie. Jego organizatorem jest Grupa PTWP SA, wydawca portali Propertynews.pl i Propertydesign.pl, organizator konferencji Property Forum 2018.

Wśród nominowanych jest miasto Bydgoszcz. Gród nad Brdą ma szansę na nagrodę w kategorii miasto przyjazne inwestorom. Konkurentami są Łódź, Lublin, Katowice i Szczecin. – Nagroda jest przyznawana za działania na rzecz poprawy klimatu inwestycyjnego i tworzenia warunków do zwiększenia aktywności inwestorów – wyjaśniają organizatorzy i dodają, że pod uwagę brane są również takie czynniki jak jakość obsługi przedsiębiorców czy sprawne realizowanie procedur administracyjnych.

W kategorii inwestycja roku – rynek powierzchni logistyczno-magazynowej nominowana została Waimea Logistic Park, której kompleks zlokalizowany jest przy ul. Mokrej. – Pierwsza hala small business units o powierzchni 9 226 metrów kwadratowych, która została wybudowana w ramach kompleksu logistyczno-produkcyjnego Waimea Logistic Park Bydgoszcz, została wynajęta w stu procentach – czytamy w opisie nominowanej inwestycji. Organizatorzy zwracają uwagę, że docelowo jedno z największych centrów logistyczno-produkcyjnych w mieście ma zająć powierzchnię ponad 92 tys. m kw, a łącznie powstać ma sześć hal dla klientów, którzy prowadzą produkcję bądź są skupieni na logistyce i magazynowaniu.

Głosowanie trwa do końca tego tygodnia na łamach strony internetowej propertynews.pl.


Powiązane treści