Bydgoszcz
4C
Opady
64% wilgotność
Wiatr: 6km/h SW
H 4 • L 3
7C
Sob
6C
Nd
6C
Pon
6C
Wt
2C
Sr
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesBydgoszcz promuje się w Polsce. Billboardy pojawiły się w największych miastach kraju
promocja bydgoszcz inwestycje
06.11.2018 | 13:40

Bydgoszcz promuje się w Polsce. Billboardy pojawiły się w największych miastach kraju

Na zdjęciu: Billboard promujący miasto, który pojawił się na jednej z ulic Poznania.

Fot. MB

W największych polskich miastach pojawiły się reklamy, zachęcające do inwestowania w Bydgoszczy. Działania promocyjne są prowadzone przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego w ramach specjalnego programu.

Billboardy promujące atuty Bydgoszczy dla biznesu pojawiły się już w Poznaniu. Umieszczono na nich informacje o potencjalne ludnościowym i terenowym miasta (milion osób mieszkających w promieniu 50 km od miasta i 150 hektarów działek pod inwestycje) oraz bydgoskim porcie lotniczym. Na reklamie umieszczono też adres strony internetowej, która przekierowuje do witryny BARR.


CZYTAJ WIĘCEJ: 5 lat działalności BARR. Agencja przedstawiła swoje sukcesy


Jak poinformowała MetropoliaBydgoska.PL Agnieszka Kreńska z BARR, kampania jest realizowana w ramach projektu unijnego „Invest in BIT City-2. Promocja potencjału gospodarczego oraz atrakcyjności inwestycyjnej miast prezydenckich województwa kujawsko-pomorskiego – pisaliśmy o nim kilka miesięcy temu.Zakłada ona miesięczną kampanię w trzech miastach – Poznaniu, Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) oraz Warszawie – łącznie 40 billboardów – przekazała Kreńska. Billboardy będą wisiały przy ulicach największych miast przez cały listopad.


Powiązane treści