Bydgoszczanie powitali 2026 rok na Starym Rynku. Mamy ZDJĘCIA!
Zdjęcia:
Miejskiego sylwestra Bydgoszcz nie organizuje od kilku lat. O północy, Bydgoszczanie tłumnie pojawili się na Starym Rynku, gdzie żegnali 2025 i witali nowy, 2026 rok. Pokaz fajerwerków i ludzi na rynku uchwycił nasz fotoreporter.
Po północy, niebo nad Starym Rynkiem i centrum miasta rozbłysło od fajerwerków. Mieszkańcy w ten sposób pożegnali 2025 i powitali 2026 rok. Bydgoszczanie tłumnie pojawili się na rynku i składali sobie życzenia.
Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia.
- Nowe wieści o przebudowie stadionu Polonii. W ratuszu podali daty - 27 czerwca 2026
- Asta aktywna na rynku transferowym. Są dwa kolejne kontrakty - 26 czerwca 2026
- Pierwszy transfer Zawiszy. Ofensywny gracz podpisał kontrakt - 25 czerwca 2026



























