Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesBydgoszczanki nowymi mistrzyniami Europy we fryzjerstwie [ZDJĘCIA]
21.12.2023 | 09:50

Bydgoszczanki nowymi mistrzyniami Europy we fryzjerstwie [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Joanna Baumgartner

W ostatni weekend listopada odbyła się 21. edycja Festiwalu Hair&Beauty. W ramach wydarzenia po raz pierwszy w Polsce zostały zorganizowane Mistrzostwa Europy CMC we fryzjerstwie. Podczas zmagań świetnie zaprezentowały się bydgoszczanki.

Targi przeznaczone były dla fryzjerów aktywnie pracujących, dla osób uczących się zawodu i dla wszystkich pasjonatów tej dziedziny sztuki. – To szansa na wymianę doświadczeń i skorzystania z bezcennych porad edukatorów marek – mówią organizatorzy.

Tegoroczne targi były wyjątkowe, bo w ich trakcie odbyły się Mistrzostwa Europy CMC we fryzjerstwie. W dwóch kategoriach wygrały bydgoszczanki. Małgorzata Żebrowska wróciła do domu jako mistrzyni Europy w kategorii ,,Salon Look’’ oraz wicemistrzyni w „Geometric Game” natomiast Anna Dornowska zdobyła mistrzostwo Europy w kategorii ,,Bridal Technique’’.

Obie panie od lat zajmują się sztuką fryzjerską. Ponadto, nie są to pierwsze zwycięstwa, które odniosły w swojej branży. Pani Małgorzata, która od 18 roku życia pracuje jako fryzjerka jest też tegoroczną wicemistrzynią świata, zaś pani Anna – właścicielka salonu fryzjerskiego oraz instruktorka, która w branży fryzjerskiej pracuje pond 25 lat – na swoim koncie posiada zdobyte w tym roku we Włoszech mistrzostwo świata.

Obie kobiety z pewnością wiele zawdzięczają swojej trenerce, którą jest Joanna Zaremba Wanczura. – Dziękuję za Jej wiedzę, doświadczenie i nieustającą determinację, aby wycisnąć z nas wszystko, sprawiły, że stałam się lepszą fryzjerką – napisała na swoim Instagramie Anna Dornowska.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anna Dornowska (@annadornowska)

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
Janusz
5 miesięcy temu

Tylko niech nie naśladują tych ze Skwierzyny ????