Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeChartoterapia dla WOŚP w Myślęcinku [ZDJĘCIA]
05.02.2024 | 18:36

Chartoterapia dla WOŚP w Myślęcinku [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Angelika Jankowska / Zwierzokadr, Oliwia Przybyła / materiały prasowe

W ubiegłą niedzielę w ramach wydarzenia ,,Chartoterapia dla WOŚP” odbył się spacer w Myślęcinku. Wzięło w nim udział ponad 50 psów z opiekunami.
Nazwa ,,Chartoterapia” powstała za sprawą miłośnika chartów Marka Dmochowskiego. Już 4 lata temu mężczyzna zorganizował pierwszą taką akcję, która miała miejsce w Warszawie. Pomysł spaceru charytatywnego pod tym szyldem spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Sukcesywnie każdego roku do tej wspaniałej akcji dołączają kolejne miasta. W zeszłym roku dołączyła również Bydgoszcz.
W ubiegłą niedzielę charytatywny spacer odbył się łącznie w 10 miastach. Akcja miała na celu przede wszystkim zebranie datków do wirtualnej skarbonki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oprócz działań charytatywnych uczestnicy wymieniali się doświadczeniami oraz miło spędzali czas w towarzystwie swoich czworonożnych przyjaciół.
Oczywiście nie należy sugerować się nazwą, bo wszystkie rasowe oraz nierasowe psy były mile widziane. Organizatorzy wiedzą z własnego doświadczenia, że obcowanie z każdym psem ma działanie terapeutyczne.
W trakcie wydarzenia uczestnicy mogli liczyć na profesjonalne zdjęcia od oficjalnego fotografa imprezy – Zwierzokadr Angeliki Jankowskiej oraz od Oliwii Przybyły.
0 0 votes
Article Rating
Julia Januszewska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments