Metropolia BydgoskaBydgoszczSportChemik Moderator z trzema golami i kompletem punktów w starciu z Orlętami Aleksandrów [ZDJĘCIA]
22-08-2020_piłka nożna, IV liga_Chemik Moderator Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski - SF (20)
23.08.2020 | 23:51

W piłkarskiej IV lidze rozegrano czwartą kolejkę spotkań.

Na zdjęciu: Piłkarze Chemika Moderatora mieli powody do radości po meczu z Orlętami Aleksandrów Kujawski.

Druga wygrana w tym sezonie IV ligi Chemika Moderatora. Zespół trenera Piotra Gruszki pokonał na własnym boisku Orlęta Aleksandrów Kujawski.

Rzęsiście padający deszcz sprawił, że na stadionie na Glinkach w pierwszych minutach spotkania niewiele się działo, ale przed przerwą gospodarze dwukrotnie zdołali pokonać Kacpra Kościeleckiego. W 25′ minucie do siatki rywali trafił Szymon Maziarz, a już w doliczonym czasie gry pierwszej części spotkania na 2:0 podwyższył Grzegorz Adamski.

ZAPIS RELACJI LIVE: Chemik Moderator Bydgoszcz – Orlęta Aleksandrów Kujawski 3:0

W drugiej części spotkania gospodarze przypieczętowali wygraną, ale trzeciego gola strzelili dopiero w 93 minucie, a uczynił to wprowadzony w końcówce meczu Gabriel Pieczyński. Rywale dodatkowo grali od 66′ minuty w dziesiątkę po czerwonej kartce (za dwie żółte) dla Sebastiana Smiesznego.

Przed drużyną Piotra Gruszki teraz dwa mecze wyjazdowe – w sobotę (29 sierpnia) Chemik Moderator zagra z beniaminkiem, Startem Pruszcz (17:00), a tydzień później we Włocławku z Włocłavią (4.09, 18:00). Oprócz ligi, w środę (26 sierpnia) czwartoligowiec zagra także w I rundzie Pucharu Polski K PZPN na szczeblu okręgu Bydgoszcz z Gromem Osie.

IV LIGA PIŁKI NOŻNEJ – RUNDA JESIENNA – SEZON 2020/2021 – RUNDA JESIENNA, 4 KOLEJKA – 22.08.2020 R.
CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ – ORLĘTA ALEKSANDRÓW KUJAWSKI 3:0 (2:0)
Bramki: Szymon Maziarz 25′, Grzegorz Adamski 45+2′, Gabriel Pieczyński 90+3′

CHEMIK MODERATOR: Klon – Włosiński, Adamenko, R. Chojnacki, Kacprzak – Maziarz (90+1′ Serafin), Rysiewski – Kot (85′ Lipkowski), Perliński (87′ Pieczyński), Katerla (64′ Sobczyk) – Adamski (64′ Chęś).

ORLĘTA (skład wyjściowy): Kościelecki – Smieszny, Żuchowski, Chojnacki, Sadowski – Povolotskyi, Brzeziński, Wojnowski, Dryps, Piasecki – Młodzieniak.

Sędziował: Radosław Papierowski (Świecie nad Wisłą).
Czerwona kartka: Smieszny (Orlęta/66′ – druga żółta kartka).