Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zniszczył samochód i rzucił hulajnogę na jezdnię. Policja złapała chuligana grasującego po centrum Bydgoszczy

Dodano: 26.01.2022 | 16:43

Na zdjęciu: Chuligan został namierzony przez kamery miejskiego monitoringu.

Fot. Straż Miejska Bydgoszcz

Dziś (26 stycznia) w nocy miejski monitoring namierzył mężczyznę, który uszkodził samochód zaparkowany przy placu Teatralnym, wyrzucił hulajnogę na ulicę Focha oraz załatwił swoją potrzebę na mostach Solidarności.

Do zdarzenia doszło o godz. 2:16 w nocy z wtorku na środę. Wówczas pracownik Straży Miejskiej obsługujący monitoring zauważył mężczyznę, który zwrócił na siebie uwagę swoimi wybrykami. Najpierw uszkodził pojazd marki BMW, zaparkowany przy placu Teatralnym. – Sprawca kopał w lusterko zewnętrzne, w wyniku czego zostało ono urwane. Informacja o zdarzeniu została niezwłocznie przekazana do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji – opisują municypalni.

Następnie mężczyzna udał się w stronę opery, gdzie przed mostami Solidarności wyrzucił hulajnogę elektryczną na ulicę Focha. Chwilę później załatwił potrzebę fizjologiczną na moście. Chuligan wyraźnie chciał zostać złapany – podczas swojego spaceru podchodził do miejskich kamer i pokazywał w ich kierunku wulgarne gesty. Sprawca został zatrzymany w okolicy skrzyżowania ulic Focha i Królowej Jadwigi przez patrol policji.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Nowy radny miasta. Będzie reprezentował Fordon

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Laluś
Laluś
2 lat temu

Dzban o tyle. Do Brdy wyrzucić….

Rafik
Rafik
2 lat temu

Ukrainiec bojacy się powrotu do macierzystej armii?