Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Cleo wystąpi w Bydgoszczy. Już w przyszłym tygodniu!

Dodano: 14.11.2023 | 14:08

Na zdjęciu: Cleo wdarła się na listy przebojów w 2013 roku, gdy razem z Donatanem wypuściła singiel „My Słowianie”.

Fot. mat. organizatora

Z okazji jubileuszu 10 lat od premiery przeboju „My Słowianie” Cleo rusza w wielką trasę koncertową. Na mapie nie mogło zabraknąć Bydgoszczy, gdzie poza koncertem odbędzie się także spotkanie z artystką. 

Cleo wdarła się na listy przebojów w 2013 roku, gdy razem z Donatanem wypuściła singiel „My Słowianie”. Piosenka bardzo szybko stała się jednym z największych hitów radiowych, a na YouTube została wyświetlona już prawie 100 milionów razy. Sukces utworu sprawił, że Cleo w 2014 roku reprezentowała Polskę podczas Eurowizji, a jej występ uważany jest za jeden z lepszych i barwniejszych epizodów konkursu.

Wokalistka o słowiańskim uroku kształtowała swój wokal w takich gatunkach jak folk, soul, gospel, r’n’b, funk i hip-hop. Fascynowała się wielkimi divami światowej sceny – Arethą Franklin, Whitney Houston, Lauryn Hill, Patti LaBelle czy Chaką Khan. Przez ostatnich 10 lat Cleo wydała cztery albumy, które wielokrotnie pokrywały się złotem i platyną. W swoich utworach przywróciła modę na folk, a w tekstach nieraz podkreślała magię kultury słowiańskiej. Teraz nadszedł czas na pierwszy wielki jubileusz. Wyjątkowe koncerty Cleo wypełnią największe przeboje artystki, w tym oczywiście „My Słowianie”. Będą też specjalnie przygotowane stylizacje i materiały filmowe, które pokażą historię wokalistki. A to jeszcze nie koniec atrakcji!

Występ jednej z najpopularniejszych polskich piosenkarek odbędzie się 23 listopada br. w Filharmonii Pomorskiej. Początek koncertu zaplanowano na godz. 19:00, a tuż po nim ma odbyć się spotkanie z Cleo pod nazwą Meet & Greet VIP. W spotkaniu wezmą udział osoby, które zakupią oddzielny bilet na to wydarzenie gwarantujący nie tylko spotkanie z Cleo, ale także zdjęcie z artystką oraz upominek – niespodziankę i voucher ze zniżką na wszystkie wydarzenia organizowane przez Adria Art. Bilet na Meet & Greet VIP nie obejmuje wstępu na koncert Cleo. Wejściówki na koncert są sprzedawane osobno. Liczba miejsc Meet & Greet VIP jest ograniczona!

Bilety do nabycia na stronie www.adria-art.pl