Bydgoszcz
4C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h WSW
H 7 • L 3
4C
Wt
5C
Sr
8C
Czw
10C
Pt
9C
Sob
ZDMiKP: Kolizja na skrzyżowaniu Fordońska-Gajowa. Ruch tramwajowy w kierunku Fordonu został wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaCo wydarzy się w weekend? Sprawdź harmonogram wydarzeń!
Bydgoszcz_Wyspa Młyńska_Mostowa_Stary Rynek_Opera Nova_Młyny Rothera_Focha_SG (20)
15.12.2018 | 08:35

Co wydarzy się w weekend? Sprawdź harmonogram wydarzeń!

Listę przygotowało Bydgoskie Centrum Informacji.

Na zdjęciu: Co ciekawego wydarzy się w mieście w ten weekend?

Fot. Stanisław Gazda

Bydgoskie Centrum Informacji przygotowało listę wydarzeń, które będą miały miejsce w weekend w mieście.

Sobota, 15 grudnia
9:00 Międzynarodowy Turniej Oldbojów im. Andrzeja Brończyka o puchar prezesa K-PZPN w Bydgoszczy – Hala Sportowo – Widowiskowa Łuczniczka :: Sport
9:40 Rajd pieszy wokół Nowej Wsi Wielkiej – start: Dworzec PKS Bydgoszcz
10:00 2 Krajoznawcza Impreza na Orientację: InOBydgoszcz ok. 3 km – start: RO PTTK Szlak Brdy :: Turystyka
11:00 Akademia Wiolimisia – Filharmonia Pomorska :: Dla dzieci, Koncert
11:00 Jarmark Bożonarodzeniowy – Zespół Pałacowo – Parkowy Ostromecko
11:00 Gra warta piernika, czyli Maurycy i kolędnicy – Dom Jubileuszowy Wiatrak :: Spektakl
12:30 104. od brzuszka do uszka maluszka – Filharmonia Pomorska :: Koncert
13:00 Bydgoski Jarmark Świąteczny – Most Staromiejski
13:00 Świąteczna przygoda w Szafolandii – przedstawienie dla dzieci – Auchan Bydgoszcz
15:00 Świąteczna przygoda w Szafolandii – przedstawienie dla dzieci – Auchan Bydgoszcz
16:00 Musica Spiritus Movens – Dom Polski :: Koncert
17:00 Kabaret Nowaki 10-lecie – Kinoteatr Adria
17:00 Koncert Jubileuszowy 60-lecia Zespołu Pieśni i Tańca Ziemia Bydgoska – Filharmonia Pomorska :: Koncert
17:00 Stand-up: Gwiazdka Komików – Cafe Kino
17:00 Świąteczna przygoda w Szafolandii – przedstawienie dla dzieci – Auchan Bydgoszcz
18:00 Koncert adwentowo-świąteczny – Opera Nova :: Koncert
18:00 Przedstawienia operetkowe „Nocleg w Apeninach” oraz „Nowy Don Kiszot czyli Sto Szaleństw” – Sala Koncertowa AMUZ, ul. Gdańska 20
20:00 Kabaret Nowaki 10-lecie – Kinoteatr Adria
20:00 Tabu & Dubska – Miejskie Centrum Kultury :: Koncert
20:00 Świąteczny Spektakl Taneczny – XMAS SHOW 2018 – Teatr Polski
22:00 Urban Trip: Switch Technique – Mózg :: Koncert

Niedziela, 16 grudnia
10:00 Rękoczyny vol.9 – Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu
10:00 FryMARK bydgoski – Bydgoskie Centrum Finansowe
10:00 Świąteczne Fidrygałki zza winkla oraz koncert kolęd – Kujawsko Pomorskie Centrum Kultury
11:00 Jarmark Bożonarodzeniowy – Zespół Pałacowo – Parkowy Ostromecko
11:00 Charytatywny Turniej Piłkarski Gramy dla Tomka Golloba – Hala Sportowo – Widowiskowa Łuczniczka :: Sport
11:30 CCIII Poranek Muzyczny dla dzieci z rodzicami – Sala Koncertowa AMUZ im. prof. R. Sucheckiego :: Dla dzieci, Koncert
12:00 Przedstawienia operetkowe „Nocleg w Apeninach” oraz „Nowy Don Kiszot czyli Sto Szaleństw” – Sala Koncertowa AMUZ, ul. Gdańska 20
12:00 Małe Animocje – Solan i Ludwik – wielki wyścig z serem – Kino Orzeł
13:00 Chatki piernikowe z tektury warsztaty handmade – Cafe Kino
13:00 Bydgoski Jarmark Świąteczny – Most Staromiejski
16:00 Kala Rysuje – wystawa ilustracji – Landschaft
16:00 Roma, reż. Alfonso Cuarón – Kino Orzeł
18:00 Wigilijna Mozaika – koncert orkiestry kameralnej – Kujawsko – Pomorskie Centrum Kultury
18:00 Scenariusz dla trzech aktorów – Teatr Polski :: Spektakl
18:00 Przedstawienia operetkowe „Nocleg w Apeninach” oraz „Nowy Don Kiszot czyli Sto Szaleństw” – Sala Koncertowa AMUZ, ul. Gdańska 20
18:00 Sławek Uniatowski z zespołem – Filharmonia Pomorska :: Koncert
18:00 Zeamsone / 777 TOUR – Estrada Stage Bar :: Koncert
18:30 Photographed by Vilmos Zsigmond – Kino Orzeł :: Film
20:00 Kraina wielkiego nieba, reż. Paul Dano – Kino Orzeł


Powiązane treści