Bydgoszcz
5C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 5km/h WSW
H 6 • L 5
9C
Sob
11C
Nd
20C
Pon
21C
Wt
21C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportCWZS i SP zawarły kolejną umowę. Kiedy zespół seniorów wróci na Gdańską?
31.08.2018 | 10:58

CWZS i SP zawarły kolejną umowę. Kiedy zespół seniorów wróci na Gdańską?

Na zdjęciu: Umowa dotyczy korzystania z obiektów przy ul. Gdańskiej.

Fot. Archiwum

– Wracamy tam, gdzie nasze miejsce – mówi szef Stowarzyszenia Piłkarskiego. SP Zawisza i CWZS Zawisza zawarły kolejną umowę.

Podczas wtorkowego spotkania szefowie CWZS Zawisza Waldemar Keister i Dariusz Bednarek oraz kierownictwo SP Zawisza, tj. prezes Krzysztof Bess i jego zastępca Adam Bułat podpisali umowę dotyczącą wykorzystywania obiektów przy ul. Gdańskiej 163. Z komunikatu wynika, że umowa dotyczy korzystania z boisk na cele szkoleniowe.

– Każda z sekcji musi podpisać umowę użyczenia na okres czasu, który jest zawarty w umowie – precyzuje nam szef SP Zawisza. Krzysztof Bess podkreśla, że podpisana umowa to jeden z etapów porozumienia, jakie zostało wypracowane na początku tego miesiąca.

Na mocy zawartego porozumienia, od 1 września (czyli od najbliższej soboty), na obiektach przy ul. Gdańskiej będą mogły trenować grupy młodzieżowe. – Zespoły MUKS CWZS i SP będą trenowały na boisku przy ul. Gdańskiej, natomiast BKS będzie trenować i rozgrywać mecze na stadionie przy ul. Sielskiej w Fordonie – mówi wiceprezes CWZS Zawisza Dariusz Bednarek i informuje: – Trwa ustalanie grafika dotyczącego wykorzystania boisk.

Wizja gry zespołu seniorów na stadionie przy ul. Gdańskiej to na razie temat przyszłości. Wiadomo, że najbliższy mecz ligowy – niedzielny z Gryfem Sicienko (14:00), Zawisza jako gospodarz rozegra na stadionie w Potulicach. Jak się dowiedzieliśmy, wszystko wskazuje na to, że podopieczni Jacka Łukomskiego na stadionie przy ul. Gdańskiej zagrają w rundzie wiosennej.


Powiązane treści