Bydgoszcz
13C
Niebo częściowo zachmurzone
73% wilgotność
Wiatr: 4km/h ESE
H 14 • L 10
16C
Sr
13C
Czw
14C
Pt
16C
Sob
16C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCICzy jesienią należy grabić liście? Rozpoczynamy nowy cykl porad [WIDEO]
20.11.2020 | 20:33

Czy jesienią należy grabić liście? Rozpoczynamy nowy cykl porad [WIDEO]

Czy jesienią należy grabić liście, aby nasz trawnik pięknie wyglądał czy może zostawić je w trosce o jeże? Na to pytanie w specjalnie przygotowanym wideo odpowiada Jarosław Mikietyński z Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Gdy podczas wiosennej fali koronawirusa należało zostać w domu, Jarosław Mikietyński kręcił dla znajomych filmiki, w których opowiadał o tym, co dzieje się w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. – Mamy wiele osób, które chętnie odwiedzają nasz ogród, ale wtedy nie było to możliwe. Pomyślałem więc, że taki wirtualny spacer, nakręcony po prostu telefonem, będzie ciekawy – wspomina pan Jarosław.

W swoich nagraniach Mikietyński oprowadza po ogrodzie, opowiada o występujących w nim roślinach i udziela porad. Jego znajomym filmy spodobały się na tyle, że zaczęli je dalej rozpowszechniać. Teraz opowieści Mikietyńskiego będą dostępne także na portalu MetropoliaBydgoska.pl w ramach cyklu „Spacer po ogrodzie”.

W pierwszym filmie wyjaśniamy, co robić ze spadającymi liśćmi. Czy należy je grabić? – Myślę, że można osiągnąć kompromis – odpowiada Mikietyński. Więcej w jego najnowszym nagraniu.

0 0 vote
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści