Bydgoszcz
-5C
85% wilgotność
Wiatr: 4km/h SE
H -5 • L -5
-9C
Sr
-8C
Czw
-8C
Pt
-7C
Sob
-8C
Nd
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczPolitykaDebata kandydatów na Prezydenta Miasta Bydgoszczy [TRANSMISJA NA ŻYWO]
11.10.2018 | 16:35

Debata kandydatów na Prezydenta Miasta Bydgoszczy [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Pierwsza w tej kampanii wyborczej debata z udziałem wszystkich kandydatów na Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Początek transmisji w czwartek o godzinie 18:00.

W czwartek o godz. 18:00 odbędzie się debata kandydatów na urząd Prezydenta Miasta Bydgoszczy organizowana przez redakcję MetropoliaBydgoska.PL.

Kandydaci spotkają się w Auli Atrium kampusu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. Chodkiewicza 30. Na pytania będą odpowiadać w obecności ok. 200 widzów – bydgoskich przedsiębiorców, samorządowców, społeczników, członków rad osiedli oraz przedstawicieli miejskich instytucji kultury, uczelni oraz klubów sportowych. Przez dwie godziny będą mierzyć się z zagadnieniami z zakresu komunikacji, gospodarki i środowiska, sportu i turystyki, inwestycji, edukacji oraz kultury i społeczeństwa. Odpowiedzą też na pytania zadane przez kontrkandydatów i wylosowane spośród zgłoszonych przez publiczność.

Transmisja na żywo będzie dostępna na MetropoliaBydgoska.PL oraz na stronie naszego portalu i czasopisma na Facebooku.

Organizatorem debaty jest MetropoliaBydgoska.PL. Partnerzy wydarzenia to Uniwersytet Kazimierza Wielkiego i Grupa Gran.

Powiązane treści