Dęby Osielsko po raz ósmy wicemistrzem Polski
Dodano: 30.09.2019 | 09:59Na zdjęciu: Dęby Osielsko.
Fot. JS
Baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko zostali po raz ósmy w historii klubu wicemistrzami Polski seniorów.
W piątym, decydującym meczu finału Ekstraligi Dęby przegrały w Kutnie z miejscową Stalą 0:4 i w całej finałowej rywalizacji ulegli 2-3. Stal, która po dwóch pierwszych meczach przegrywała rywalizację 0-2, wygrała kolejne trzy spotkania – w tym dwa na boisku w Osielsku – i po raz 18. wywalczyła mistrzostwo Polski seniorów.
KWK Construction Dęby zdobyły ósmy w historii srebrny medal mistrzostw Polski. Tegoroczne wyróżnienie jest o tyle cenne, że zostało zdobyte w roku jubileuszu 25-lecia klubu. Brązowy medal zdobyła Silesia Rybnik, ustępujący mistrz kraju.
- Ster na Bydgoszcz 2026 za nami. ZOBACZCIE ZDJĘCIA - 22 czerwca 2026
- Co z ustawieniem repliki żurawia na Rybim Rynku? Mamy nowe informacje - 22 czerwca 2026
- Będzie kontynuacja dróg rowerowych wzdłuż Wyzwolenia i Kolbego. Ogłoszono przetargi - 22 czerwca 2026















![Przejazd kolejowy na popularnej trasie zostanie zamknięty. I to na długo [MAPA] zakaz wjazdu – IN](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2025/07/zakaz-wjazdu-IN-150x150.jpg)


