Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Dlaczego warto korzystać z kredytów gotówkowych? Poznaj 6 zalet

Dodano: 27.02.2024 | 16:07

Na zdjęciu: Wizyta w oddziale banku daje możliwość porozmawiania z doradcą twarzą w twarz i zadania dodatkowych pytań.

Fot. nadesłane

Kredyt gotówkowy to inaczej finansowanie, którego udziela bank. Środki są przekazywane kredytobiorcy na konto. To jeden z kredytów konsumenckich o wielu zaletach. Dlaczego warto wziąć kredyt gotówkowy? Sprawdź, jakie korzyści daje to rozwiązanie.

Jakie zalety ma kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy ma jedną bardzo ważną zaletę, która wyróżnia go na tle innych produktów bankowych tego rodzaju. Dlaczego warto z niego korzystać? Ponieważ możesz przeznaczyć go na dowolny cel.

Bank nie sprawdza, na co wydasz te pieniądze. Kredyt może być przeznaczony na dowolny cel konsumpcyjny. . Środki wykorzystasz np. na remont, kupno auta, wakacje, zakup mebli, spłatę innego zobowiązania lub jakikolwiek inny cel.

Co więcej, możesz samodzielnie zdecydować o wysokości pożyczonej kwoty, liczbie rat i okresie spłaty. Parametry kredytu dopasujesz do swoich potrzeb i możliwości. Sprawdź kredyty dostępne na stronie https://www.santander.pl/klient-indywidualny/kredyty i wybierz ofertę korzystną dla siebie.

Co daje kredyt gotówkowy online?

Kredyt gotówkowy online daje przede wszystkim oszczędność czasu. Dzieje się tak, ponieważ wniosek składasz w aplikacji mobilnej albo przez internet i unikasz wielu formalności. Nie musisz wychodzić z domu, by przejść cały proces od złożenia wniosku do otrzymania pieniędzy na konto. W aplikacji i bankowości internetowej pożyczysz od 500 do 150 000 zł na wybrany przez siebie cel.

Co ważne, w przypadku kredytu gotówkowego online bank akceptuje różne źródła dochodu. To nie tylko umowa o pracę, ale też umowy cywilno-prawne, dochody z własnej działalności, a nawet emerytura czy renta albo zyski z wynajmu nieruchomości.

Pamiętaj, że kredyt gotówkowy możesz ubezpieczyć np. na wypadek uszczerbku na zdrowiu czy śmierci. To może uchronić Ciebie i Twoich bliskich przed zbyt dużym obciążeniem finansowym.

Kredyt gotówkowy online a w oddziale – czym się różnią?

Różnica między kredytem gotówkowym online, a takim uzyskanym tradycyjnie w oddziale to polega głównie na formie komunikacji z bankiem. W pierwszym przypadku wszystkie formalności załatwiasz w aplikacji banku lub bankowości internetowej. W drugim – przychodzisz do placówki banku i rozmawiasz z doradcą.

Wizyta w oddziale banku daje możliwość porozmawiania z doradcą twarzą w twarz i zadania dodatkowych pytań. Ekspert wesprze Cię przy wypełnianiu wniosku i dostosuje warunki kredytowania tak, by były dla Ciebie najkorzystniejsze. Jeśli chcesz porozmawiać z doradcą, możesz zrobić to także przez telefon, albo wybrać spotkanie z doradcą online.

Potrzebujesz dodatkowych środków? Wybierz najlepszą dla siebie formę kontaktu z bankiem i złóż wniosek o kredyt gotówkowy.