Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Długi weekend na wesoło! Ze spektaklami komediowymi Adria Art

Dodano: 28.05.2024 | 09:20

Na zdjęciu: Jedną z propozycji jest nowy spektakl komediowy w reżyserii Artura Barcisia pn. ,,Porwanie''.

Fot. mat. organizatora

Dwa wyjątkowe spektakle komediowe to propozycja dla mieszkańców Bydgoszczy od impresariatu artystycznego Adria Art. Już w piątek, 31 maja będzie można zobaczyć premierę ,,(Nie) wszystko Ci oddam”, a dzień później, 1 czerwca wystawiony zostanie spektakl w reżyserii Artura Barcisia pn. Porwanie. Poznajcie szczegóły obu wydarzeń. 

(Nie) wszystko Ci oddam – 31 maja o godz. 17:00 i 20:00 w Teatrze Adria 
Przygotuj się na niesamowitą dawkę śmiechu i szalonych przygód w spektaklu komediowym, który opowiada o granicach tego, czym można podzielić się z najbliższymi.

Miłość, przyjaźń, radość życia – czy potrzeba więcej, żeby czuć się dobrze i żyć pełną piersią? Bohaterowie komedii zmierzą się z tym pytaniem w gąszczu zaskakujących wyznań, absurdalnych sytuacji i nieprzewidywalnych deklaracji. Komedia „(Nie) wszystko Ci oddam” to niepowtarzalna okazja do śmiechu, a zarazem refleksji, co sami byśmy zrobili, słysząc wyznanie: „Masz w sobie coś, bez czego nie potrafię żyć. Podzielisz się ze mną?”

We współczesnej komedii napisanej przez popularnego, austriackiego dramatopisarza Stefana Vögla, poznamy mnóstwo zabawnych odpowiedzi na mniejsze i większe pytania, np. Co można znaleźć na ostatnim piętrze najwyższego wieżowca w Warszawie? Jak długo należy zapiekać pieczeń z cynaderek? Czy współczesny człowiek jest gotów wspomóc najbliższą osobę drobną sumą pieniędzy, apartamentem w Barcelonie czy… No właśnie, czym jeszcze?

Zobacz spektakl komediowy „(Nie) wszystko Ci oddam” i przygotuj się na wieczór pełen dobrej zabawy. Sprawdź w repertuarze gdzie i kiedy wystąpimy i zarezerwuj bilety.

Obsada:

  • Katarzyna: Joanna Moro / Joanna Osyda
  • Diana: Magdalena Walach / Ewelina Ruckgaber
  • Adam: Paweł Okraska / Miron Jagniewski
  • Tadeusz: Bilgun Ariunbaatar / Dariusz Taraszkiewicz

Producenci: Teatr Skene Warszawa Łukasz Niezgoda i Ewa Rączy
Dom Kultury w Rawiczu

Partner spektaklu: Prom Kultury Saska Kepa

Polska prapremiera: 1 grudnia 2023 roku


Porwanie – nowa komedia Artura Barcisia – 1 czerwca o godz. 16:00 i 18:30 w Teatrze Adria

Doceniana przez publiczność komedia kryminalna o bohaterze, który w obliczu widma bankructwa decyduje się na szalone rozwiązanie swoich kłopotów.

Człowiek bez środków do życia bywa nieprzewidywalny, a w jego głowie pojawiają się pomysły z pozoru niemożliwe do zrealizowania. A jednak! Bohater spektaklu wybiera najgłupszy z możliwych – porwać syna ministra, który jest odpowiedzialny za jego sytuację! Jak łatwo się domyślić – nic nie przebiega zgodnie z planem. Brak doświadczenia, kłótnie w rodzinie i tajemnicza kobieta sprawiają, że historia przyniesie wszystkim mnóstwo niespodzianek!

Gwiazdorska obsada, kryminalna intryga i zaskakujące zwroty akcji to tylko część z tego, co czeka na publiczność podczas tego komicznego spektaklu!

Obsada:

  • Barbara Kurdej-Szatan / Katarzyna Ucherska
  • Damian Kulec
  • Antoni Pawlicki
  • Piotr Grabowski / Marcin Perchuć / Paweł Ciołkosz
  • Artur Barciś

Reżyseria: Artur Barciś
Producent: Karol Bytner
Muzyka: Piotr Hajduk

Podczas spektaklu są wykorzystywane efekty pirotechniczne.

 


Bilety na wszystkie wymienione, jak i inne wydarzenia organizowane przez Adria Art można kupić na stronie www.adria-art.pl/