Bydgoszcz
16C
Słonecznie
36% wilgotność
Wiatr: 6km/h ENE
H 18 • L 15
16C
Sr
19C
Czw
24C
Pt
17C
Sob
13C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeDni Otwarte forDOM już w ten weekend! Arkada Invest zaprasza i pokazuje materiały z budowy [ZDJĘCIA]
Dni Otwarte forDOM
19.04.2022 | 13:25

Dni Otwarte forDOM już w ten weekend! Arkada Invest zaprasza i pokazuje materiały z budowy [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: ForDOM to pierwsza inwestycja bydgoskiego dewelopera Arkada Invest w Fordonie - przy ulicy Produkcyjnej 3.

Fot. nadesłane

Arkada Invest zaprasza na Dni Otwarte forDOM. W najbliższy piątek i sobotę (22 i 23 kwietnia) każdy zainteresowany może spotkać się z deweloperem na budowie i zobaczyć mieszkania, które powstają w atrakcyjnej lokalizacji na terenie Fordonu. Wystarczy tylko wcześniej zgłosić taką chęć. 

ForDOM to pierwsza inwestycja bydgoskiego dewelopera Arkada Invest w Fordonie – przy ulicy Produkcyjnej 3. W ramach pierwszego etapu powstaje siedmiopiętrowy budynek „A” z 91 mieszkaniami. II etap stanowi budynek B z 63 lokalami. Łącznie forDOM będzie składał się z czterech obiektów.

Już teraz każdy ma okazję zobaczyć od środka pierwszy z nich! Wystarczy wziąć udział w Dniach Otwartych 22-23 kwietnia. Ze względu na duże zainteresowanie i trwające prace na budynku obowiązuje wcześniejsza rejestracja, a Arkada Invest zaprasza do zapisów już teraz. Można się umawiać na konkretne godziny w terminie: piątek, 22.04 (w godzinach od 14:00 do 18:00) i sobota, 23.04 – w godzinach od 9:00 do 15:00.

Zapisz się na Dni Otwarte 22-23 kwietnia fordońskiej inwestycji Arkada Invest – forDOM!

Poznaj swoje nowe mieszkanie na osiedlu forDOM! W programie:

  • Specjalne oferty cenowe – tylko dla zapisanych gości podczas Dni Otwartych!
  • Możliwość zobaczenia na żywo mieszkań w budynku A na osiedlu forDOM
  • Możliwość kupienia mieszkania, które będzie gotowe już za chwilę – czerwiec 2022!
  • Atrakcyjne mieszkania także w kolejnym etapie – w budynku B (już od 31 mkw.)
  • Konsultacje z Doradcami w kwestii zakupu mieszkania

W ramach kompleksu forDOM Arkada Invest oferuje:

  • mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 31 do 40 mkw. To idealna propozycja dla młodych „na start”, a także dla inwestorów!
  • trzypokojowe od 50 do 66 mkw. Świetne dla par i rodzin!
  • pięciopokojowe o powierzchni od 79 do 81 mkw. To oferta skierowana dla tych, którzy lubią przestrzeń!

Osiedle forDOM znajduje się w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji na terenie Fordonu – dojazd do ulicy Fordońskiej zajmuje minutę, a do centralnej częścią największego bydgoskiego osiedla – 3 minuty. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, szkoła, tereny rekreacyjne, restauracje i inne punkty gastronomiczne. W kilkanaście minut można dotrzeć do Starego Fordonu, który przechodzi sporą metamorfozę! Już niebawem z forDOMU będzie można wybrać się na odnowiony Rynek z grającą fontanną, która będzie sporą atrakcją dla najmłodszych, a także na nabrzeże Wisły. W rejonie osiedla planowane są już kolejne inwestycje handlowo-usługowe.

Co wyróżnia forDOM na tle innych inwestycji? To szczególna dbałość o bezpieczeństwo, jak i wygodę mieszkańca. Osiedle będzie ogrodzone, a mieszkania wyposażone w solidne drzwi antywłamaniowe. Komunikację ułatwią ciche i wygodne windy – już od poziomu 0 – oraz brak barier architektonicznych. Zmotoryzowani znajdą swoje miejsce parkingowe w podziemnej hali garażowej lub garażach indywidualnych, a także na zewnątrz budynku. Komfortowe warunki zapewnią duże, trzyszybowe okna z nawiewnikami, instalacje: telewizyjna, telefoniczna i internetowa, przestronne balkony i tarasy z balustradą, a w wybranych mieszkaniach – także ogródki z trawnikiem.

Dni Otwarte forDOM – Arkada Invest zaprasza!

Kiedy? 22-23 kwietnia br. (piątek i sobota)
Gdzie? ul. Produkcyjna 3 w Bydgoszczy (Fordon)
Zapisy:

 


ZOBACZ TEŻ: Oryginalne murale w Balaton Apartamenty. Stworzył je bydgoski artysta [ZDJĘCIA]