Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Dołącz do klubu CityFit Blue Bydgoszcz Fordon. Wygraj karnet lub wejściówkę! [KONKURS]

Dodano: 20.03.2023 | 10:24

Na zdjęciu: Osoby zainteresowane korzystaniem z oferty klubu mogą dołączyć do niego nabywając karnety lub pojedyncze wejściówki.

Fot. Alicja Chrobak

Klub CityFit Blue Bydgoszcz Fordon już od samego otwarcia wzbudza spore zainteresowanie mieszkańców. Chętnych do zakupu karnetów nie brakuje! Specjalnie dla naszych czytelników wspólnie z firmą CityFit organizujemy konkurs, w którym można wygrać karnety miesięczne i wejściówki na nową siłownię w Fordonie. 

Nowy klub znajdujący się w Galerii Fordon ma aż tysiąc metrów kwadratowych powierzchni, na których mieści się 200 profesjonalnych urządzeń i akcesoriów treningowych. CityFit Blue Bydgoszcz Fordon jest podzielony na siedem stref funkcjonalnych: wolnych ciężarów, maszyn oporowych, treningu funkcjonalnego, cardio, zajęć grupowych, relaksu oraz nawodnienia. W strefie relaksu można przygotować się do treningu lub odpocząć po wysiłku: naładować telefon, odgrzać posiłek w mikrofali czy popracować na laptopie. Na każdego gościa klubu czeka nielimitowana, filtrowana woda. Więcej informacji o poszczególnych strefach można znaleźć TUTAJ.

Nowa siłownia w Fordonie jest dostępna przez siedem dni w tygodniu, także w niedziele i święta:  poniedziałek-piątek: 6:00 – 23:00, sobota-niedziela: 8:00-20:00. Trenujący w nowej fordońskiej siłowni mogą przez trzy godziny korzystać z darmowego parkingu pod Galerią Fordon przy ul. Skarżyńskiego 10.

Osoby zainteresowane korzystaniem z oferty klubu mogą dołączyć do niego nabywając karnety lub pojedyncze wejściówki. W przypadku zakupu karnetu na dłuższy czas można liczyć na dodatkowe gratisy. Wybierając opcje na 12 miesięcy płatne z góry klient zyskuje dwa miesiące za darmo, a wykupując jeszcze w marcu karnet na 6 miesięcy może odebrać gratisowy shaker lub ręcznik. Nie brakuje także opcji na czas określony, czyli karnetu elastycznego w cenie 169,95 zł miesięcznie.  W przypadku jednorazowych wejściówek można skorzystać z dostępu 24h w cenie 39,95 zł lub 72h w cenie 49,95 zł – w każdym przypadku liczba wejść jest nielimitowana. Obsługa swojego członkostwa w klubie oraz zapisu na zajęcia grupowe realizowana jest z wykorzystaniem aplikacji mobilnej CityFit.

Co zrobić, aby wygrać karnet na miesiąc lub wejściówkę 24h do CityFit Blue Bydgoszcz Fordon?

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać maila zatytułowanego CITYFIT na adres: konkurs@metropoliabydgoska.pl z odpowiedzią na pytanie konkursowe: Jakie zajęcia fitness lub ćwiczenia na siłowni lubisz najbardziej i dlaczego?

W treści maila powinno pojawić się również imię i nazwisko osoby uczestniczącej w konkursie. Na zgłoszenia czekamy do czwartku, 23 marca, do godz. 12:00. Rozwiązanie konkursu nastąpi tego samego dnia, a autorzy najciekawszych odpowiedzi zostaną poinformowani w wiadomości zwrotnej o wygranej oraz sposobie odbioru nagrody.

ZOBACZ TEŻ: Zdjęcia z otwarcia CityFit Blue Bydgoszcz Fordon