Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportCityFit w Fordonie już otwarty! Zobacz zdjęcia
16.03.2023 | 10:30

CityFit w Fordonie już otwarty! Zobacz zdjęcia

Zdjęcia: Alicja Chrobak

Po miesiącach oczekiwania, klub CityFit Blue Bydgoszcz Fordon został otwarty! Nowa siłownia już na starcie przyciągnęła tłumy mieszkańców – czeka na nich ponad 200 maszyn w siedmiu strefach, wykwalifikowany personel, różnorodne zajęcia i darmowa woda na trening.

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness. W środę, 15 marca otworzyła ona swój drugi punkt w Bydgoszczy – w liczącym ponad 60 tysięcy mieszkańców Fordonie. Nowa siłownia mieści się w Galerii Fordon przy ulicy Skarżyńskiego 10, w samym centrum największego bydgoskiego osiedla. CityFit Blue Bydgoszcz Fordon to drugi w Polsce klub stworzony według innowacyjnego konceptu CityFit Blue.

Do otwarcia CityFit w Fordonie skłonił nas sukces pierwszej lokalizacji w CH Rondo. Odbiór klientów był niesamowity. Zobaczyliśmy, że sporo z nich mieszka w tej części Bydgoszczy – otrzymywaliśmy coraz więcej informacji zwrotnych, że brakuje dobrego klubu. Ten czynnik, połączony z analizą demograficzną sprawił, że uznaliśmy to miejsce jako idealne do otwarcia drugiego punktu w Bydgoszczy – mówi Łukasz Gądek, członek zarządu CityFit.

Już pierwszego dnia fordoński CityFit odwiedziło kilkaset osób. Jego otwarcie było wyczekiwane od miesięcy. – Przygotowania trwały długo, gdyż byliśmy uzależnieni od przebudowy całej Galerii Fordon – zaznacza Gądek. Przypomnijmy, że wiosną 2021 roku nowym właścicielem Galerii Fordon została firma Keen Property Management, która zapoczątkowała przeobrażenie funkcjonującego od 2008 roku centrum handlowego. Efektem zmian jest otwarcie nowych sklepów: Jysk, Sinsay i Kik.

Nowa siłownia w Fordonie ma aż tysiąc metrów kwadratowych powierzchni, na których mieści się aż 200 profesjonalnych urządzeń i akcesoriów treningowych. Klub jest podzielony na siedem stref funkcjonalnych: wolnych ciężarów, maszyn oporowych, treningu funkcjonalnego, cardio, zajęć grupowych, relaksu oraz nawodnienia. W strefie relaksu będzie można przygotować się do treningu lub odpocząć po wysiłku: naładować telefon, odgrzać posiłek w mikrofali czy popracować na laptopie. Na każdego gościa klubu czeka nielimitowana, filtrowana woda.

Chcemy kompleksowo zaopiekować się naszymi klientami, dlatego przygotowaliśmy dla nich plany treningowe do odbioru w całym klubie oraz na naszej stronie internetowej. Można zapisać się na zajęcia wprowadzające – introfity – które są dawką wsparcia merytorycznego dla nowych osób. W dniu otwarcia czekały na klientów różnorakie konkursy z nagrodami, a dla pierwszych 100 klientów przygotowaliśmy torby treningowe – wymienia Małgorzata Kulczycka, dyrektor marketingu sieci CityFit.

Nowa siłownia w Fordonie będzie dostępna przez siedem dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Godziny otwarcia CityFit w Galerii Fordon: poniedziałek-piątek: 6:00 – 23:00, sobota-niedziela: 8:00-20:00.

Trenujący w nowej fordońskiej siłowni będą mogli przez trzy godziny korzystać z darmowego parkingu pod Galerią Fordon. Pozwoli to nie tylko na odbycie treningu, ale też przy okazji na załatwienie spraw, np. na zrobienie zakupów.

Sieć CityFit będzie analizować popularność klubu i oczekiwania klientów, by dostosować godziny otwarcia do ich potrzeb. – Mamy możliwości techniczne. Rozszerzenie godzin otwarcia jest jak najbardziej możliwe – podkreśla Gądek.


A już niedługo na naszym portalu MetropoliaBydgoska.PL pojawi się konkurs, w którym będziecie mogli wygrać karnety i wejściówki do klubu CityFit Blue Fordon! Śledźcie stronę, by nie przegapić tej okazji!