[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Dorota z Bydgoszczy wystąpi w polsatowskim „Polskie Żony”. Kim jest?

Dodano: 14.10.2022 | 12:53

Na zdjęciu: Dorota Kuźnicka wystąpi w "Polskich żonach'

Fot. mat. prasowe

„Polskie żony” to nowa produkcja stacji Polsat Cafe. Jedną z bohaterek jest Dorota Kuźnicka, mieszkanka Bydgoszczy. Jaką kobietą się okaże? Czy przełamie stereotyp typowej polskiej żony? O tym przekonamy się w najbliższy poniedziałek, 17 października, o 21:00 na Polsat Cafe.

Przez kilka tygodni na antenie Polsat Cafe możemy przyglądać się codziennemu życiu bohaterek serii „Polskie żony” – w tym mieszkanki Bydgoszczy – Doroty i jej męża Roberta. – Będziemy im towarzyszyć podczas natłoku codziennych obowiązków, spotkań towarzyskich oraz wyjątkowych okazji. Razem z nimi przeżyjemy sukcesy, wzloty i upadki, kłótnie i miłosne uniesienia. Dowiemy się, jaką żoną jest Dorota i kto rządzi w jej domu – zapowiada stacja.

„Polskie żony” w telewizji

„Polskie żony” to program, jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było. Pokazuje prawdziwe życie kobiet w Polsce, szczerze i bez upiększania. Twardo stąpające po ziemi, świadome swojej siły, skoncentrowane na pracy i obowiązkach, ale też na rodzinie i bliskości z partnerem. Z jednej strony nowoczesne, z drugiej nie zapominające o swoich korzeniach, tradycjach i radości, jaką czerpią z życia (w szczególności z życia małżeńskiego).

Jak informuje producent programu, Dorota Kuźnicka prowadzi własne atelier modowe, oferujące kobietom stroje i dodatki. Ceny sukienek, torebek czy butów nie należą do niskich, jednak klientki mogą liczyć na to, że będą miały jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne kreacje. U Doroty bowiem nie kupi się dwóch takich samych rzeczy. Sama właścicielka atelier traktuje klientki jak królowe, oddając pracy cały swój czas i energię.

Kim jest Dorota z „Polskich żon”?

Do wszystkiego w życiu Dorota Kuźnicka doszła sama – czytamy w opisie przygotowanym przez producenta programu „Polskie żony”. W wieku 10 lat straciła mamę, która osierociła również miesięcznego synka. Dorota musiała zajmować się bratem. Ciężko pracowała na gospodarce, i jak w bajce o „Kopciuszku” – była popychadłem ojca oraz jego nowej żony. Jako 16-latka zdecydowała się „uciec” do miasta. Pracowała na kuchni, a po godzinach szyła stroje dla dzieci na przedstawienia szkolne. Pewna para zachwycona talentem Doroty, podarowała jej maszynę do szycia. I tak zaczęła się przygoda Doroty z krawiectwem.

Czytaj także: Dorota Kuźnicka prezentowała swoją markę na fashion week w Mediolanie!

Z Robertem tworzą szczęśliwe małżeństwo od 25 lat. Poznali się na dyskotece, gdzie przetańczyli cały wieczór. Oprócz miłości łączy ich głęboka wiara w Boga. Robert pracuje jako kasjer w kantorze, a cały wolny czas poświęca inwestowaniu i grze na giełdzie. Z dobrym skutkiem. Wspierają też 23-letniego syna, który właśnie się ożenił. Michał jest tak związany z rodzicami, że z żoną i synkiem zamieszkał kilka pięter niżej.

W najnowszym programie Polsat Cafe oprócz Doroty pojawią się także inne kobiety, pochodzące z różnych regionów Polski: Warszawy, Rudy Śląskiej, Krakowa, wsi Prętki i Stare Jabłonki. Każdy odcinek przedstawia kilka historii przeplatających się ze sobą. Oprócz perypetii głównych bohaterek dużo kolorytu zapewnią także rodzinne historie, w których udział wezmą: teściowe, dzieci, energetyczni sąsiedzi, lokalni działacze oraz przyjaciółki, bez których żadna kobieta nie wyobraża sobie życia.

Kolejne odcinki serialu „Polskie żony” w poniedziałki o godz. 21:00 na Polsat Cafe!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ada
Ada
3 miesięcy temu

Ależ ta Pani ma parcie na szkło! Najpierw raczyła nas swoim wizerunkiem na plakatach, teraz program w TV. No cóż każdy ma swoje marzenia…