Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesBydgoszczanka prezentowała swoją markę DK na Fashion Week w Mediolanie [ZDJECIA]
dk dorota kuźnicka
30.09.2022 | 13:12

Bydgoszczanka prezentowała swoją markę DK na Fashion Week w Mediolanie [ZDJECIA]

Zdjęcia: Michał Kuźnicki

Dorota Kuźnicka prowadząca swoje atelier modowe przy ul. Gdańskiej 51 zaprezentowała swoją autorską kolekcję kreacji, butów i torebek na tygodniu mody w Mediolanie.

Mediolan to jeden z czterech przystanków wśród najbardziej liczących się sektorów tygodni mody w ich światowych stolicach. Big 4 tworzą Londyn, Mediolan, Paryż i Nowy Jork.

Dla marki Doroty Kuźnickiej to była wyjątkowa okazja zaprezentować się w centrum światowego show-biznesu, współpracując z profesjonalnymi modelkami oraz zawodową oprawą. Pokaz marki DK by Dorota Kuźnicka odbył się 25 września 2022 w ramach wydarzenia modowego SATISFASHION MILANO.

Projektantka miała okazję prezentować swoją tegoroczną kolekcję w murach wyjątkowego dla miasta Pałacu Ślubów – I Chiostri di San Barnaba. Podczas pokazu goście mieli okazję podziwiać wyjątkowe kreacje oraz najnowsze modele butów i torebek zaprojektowane przez bydgoszczankę.

Dorota Kuźnicka i marka DK

Markę DK Dorota Kuźnicka stworzyła dla kobiet nowoczesnych, niezależnych i wymagających. Buty sygnowane logo DK powinny trafić w gusta klientek, które cenią klasykę i elegancję, a także miłośniczek odważniejszych rozwiązań. Autorskie kolekcje łączą styl i trendy z tradycją rzemieślniczą. Każdy sezon obfituje w szyte z ogromną starannością i pasją kozaki, botki czółenka, szpilki i torebki. Do produkcji używane są starannie Wyselekcjonowane skóry i komponenty najwyższej jakości. Buty wykonane są z delikatnego nubuku, klasycznej skóry licowej, a także ze skór o fantazyjnych fakturach i wzorach.

Dorota Kuźnicka projektujE w duchu credo marki „podbijaj świat w wygodnych butach”. Jest tegoroczną laureatka Gali Dobrego Stylu organizowanej przez Klub Integracji Europejskiej jako Ambasador Akademii Dobrego Stylu i Osobistość Elite Club Monaco. Marka DK doceniona została za jakość, styl i klasę tytułem Lidera Ekskluzywnego Obuwia i Torebek 2019 organizowanego przez magazyn Businesswoman&Life oraz wyróżnienia marki VIP 2019.

0 0 votes
Article Rating
Bydgoszczanka prezentowała swoją markę DK na Fashion Week w Mediolanie [ZDJECIA]
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments