Bydgoszcz
4C
Niebo głównie zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSE
H 4 • L 3
4C
Sr
2C
Czw
8C
Pt
9C
Sob
7C
Nd
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaDrugi Dzień z E-sportem na UKW. Będzie można zagrać w LoL
ESPORT UKW BYDGOSZCZ
15.11.2019 | 11:00

Drugi Dzień z E-sportem na UKW. Będzie można zagrać w LoL

Na zdjęciu: Podczas Drugiego Dnia z Esportem będzie można zagrać offline w League of Legends.

Fot. Wikimedia Commons

22 listopada na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego odbędzie się Drugi Dzień z Esportem.

DeZetEs#2, czyli Drugi Dzień z Esportem na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego to wydarzenie, kierowane do wszystkich graczy e-sportowych oraz kibiców tej branży. W trakcie spotkania zaproszeni goście będą prezentować tematy związane z e-sportem oraz edukacją przez e-sport. Wśród gości znajdą się specjaliści pracujący z zespołami e-sportowymi oraz studentami, wskazując jak dobrze przygotować się do rozgrywki i przy tym nie wyjść z formy oraz pokazując możliwości zdobycia zawodu.

Dzięki Grupie UnLucky, fani Summoner’s Rift odbędą się także rozgrywki off-line w grze League of Legends. Goscie wydarzenia będą mieli niepowtarzalną okazję sprawdzić się z innymi graczami. – Jeżeli interesuje Was, na czym polega e-sport, dlaczego warto się temu przyjrzeć, od czego zacząć żeby w przyszłości mieć dobrą pracę i nie stracić kontaktu z e-sportem, to nie może Was zabraknąć! – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

#DeZetEs#2 odbędzie się 22 listopada 2019 roku o 9:30 w Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu przy ul. Sportowej 2. Na „Dzień z Esportem” zapraszają Esports Association Polska oraz Esports Association oddział Bydgoszcz w porozumieniu z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Klubem Uczelnianym Akademickiego Związku Sportowego.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści