Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleDwa groźne wypadki. Były utrudnienia na S10 i A1 [ZDJĘCIA]
26.03.2023 | 12:37

Dwa groźne wypadki. Były utrudnienia na S10 i A1 [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: KM PSP Toruń

Ostatnie godziny nie były spokojne na drogach Kujaw i Pomorza. Wczoraj (25 marca) wieczorem i dzisiaj (26.03) o poranku doszło do dwóch groźnych wypadków.

Wczoraj wieczorem do groźnego wypadku doszło na drodze S10 w Toruniu. Jak podali strażacy z Komendy Miejskiej PSP, informacja o zdarzeniu wpłynęła do służb tuż przed godziną 21:20. Jak się okazało, na szóstym kilometrze drogi S10, z nieustalonych jak na razie przyczyn z drogi zjechał osobowy opel meriva, który następnie dachował i zatrzymał się w przydrożnym rowie.

Z informacji, jakie przekazali strażacy z toruńskiej komendy wynika, że w wyniku tego zdarzenia nikomu nic się nie stało, a na miejscu pracowały trzy zastępy strażaków, policjanci i ratownicy medyczni. Na czas akcji służb, występowały utrudnienia w ruchu.

Dzisiaj o poranku natomiast doszło do groźnego zdarzenia na autostradzie A1. Na odcinku między węzłami Włocławek Zachód i Kowal w miejscowości Grabówka (207 kilometr), na jezdni w kierunku Łodzi dachowało auto osobowe. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych, jednakże ruch na A1 przez blisko dwie godziny odbywał się jednym pasem. Autostradę udrożniono tuż po godzinie jedenastej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments