Bydgoszcz
0C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H 0 • L 0
3C
Czw
3C
Pt
2C
Sob
1C
Nd
2C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleDwa tragiczne wypadki w powiecie bydgoskim. Policja poszukuje ich świadków
03.03.2020 | 14:44

Dwa tragiczne wypadki w powiecie bydgoskim. Policja poszukuje ich świadków

O apel do świadków zwróciła się bydgoska policja.

Na zdjęciu: Do tragicznego w skutkach wypadku w Pieckach doszło pod koniec lutego.

Fot. OSP Nowa Wieś Wielka

Bydgoscy policjanci, którzy pod nadzorem prokuratury prowadzą śledztwa w związku z dwoma tragicznymi w skutkach wypadkami na drogach powiatu bydgoskiego, zwracają się z apelem do świadków zdarzeń.

Takowy apel został przez służby wystosowany we wtorkowe (3.03) popołudnie. Policjanci apelują do świadków wypadków, jakie miały miejsce pod koniec stycznia i w połowie lutego.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło 26 stycznia na odcinku DW394. W Przyłubiu, kierowca forda focusa zderzył się z motorowerzystą. Mimo przeprowadzonej reanimacji, 61-letniego mężczyzny kierującego jednośladem nie udało się uratować. Zmarł on po przetransportowaniu go do bydgoskiego szpitala im. dr. Jurasza. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy. – Świadków zdarzenia prosimy o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy przy ulicy Wojska Polskiego 4F lub telefoniczny z prowadzącą sprawę sierż. szt. Katarzyną Łukasik. w godz. 07:30-15:30 pod numerem tel. 52 525 56 66 lub całodobowo pod numerem tel. 52 588 12 49 powołując się na L.dz. KR-182/20 – mówi podkom. Lidia Kowalska z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Policjanci poszukują również świadków tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło 25 lutego na drodze powiatowej pomiędzy Brzozą i Pieckami. Tam osobowa mazda wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Siła uderzenia była na tyle duża, że auto osobowe zostało doszczętnie zniszczone, a jego kierowca – 20-letni mężczyzna zginął na miejscu w wyniku doznanych obrażeń. – Świadków zdarzenia prosimy o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy przy ulicy Wojska Polskiego 4F lub telefoniczny z prowadzącym sprawę asp. Ryszardem Tokarewiczem w godz. 07:30-15:30 pod numerem tel. 52 525 56 93 powołując się na L.dz. KR-402/20 – kończy podkom. Kowalska.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści