Bydgoszcz
11C
Słonecznie
84% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 12 • L 10
20C
Pon
20C
Wt
20C
Sr
22C
Czw
25C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesDwie bydgoskie firmy sponsorami tytularnymi drużyny z żużlowej Ekstraligi!
20.01.2021 | 13:16

Dwie bydgoskie firmy sponsorami tytularnymi drużyny z żużlowej Ekstraligi!

Na zdjęciu: W nowym sezonie żużlowcy z Grudziądza będą startować jako ZOOleszcz DPV Logistic GKM.

Fot. Marcin Karczewski/ PGE Ekstraliga

W sezonie 2021 żużlowcy z Grudziądza będą rywalizować w PGE Ekstraklidze pod nazwą ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz. Obie firmy znalazły się w nazwie klubu pochodzą z Bydgoszczy.

W środę w południe grudziądzcy działacze poinformowali o zawarciu umów ze sponsorami tytularnymi. Co ciekawie, obie firmy już wcześniej wspierały żużel w Bydgoszczy. ZOOleszcz, producent akcesoriów dla zwierząt, był tytularnym sponsorem Polonii w sezonie 2019, gdy żużlowcy ze Sportowej zwyciężyli w rozgrywkach II ligi. Później firma Zbigniewa Leszczyńskiego była też sponsorem turniejów odbywających się w Bydgoszczy. Cały czas wspiera także tenisistów stołowych Gwiazdy.

DPV Logistic to firma transportowa, której siedziba również mieści się w Bydgoszczy. W ubiegłym sezonie wraz z ZOOleszczem była sponsorem tytularnym odbywających się w Bydgoszczy Indywidualnych Mistrzostw I ligi.

W trakcie zimowego okna transferowego w drużynie z Grudziądza doszło do istotnych zmian. Z GKM-em pożegnali się związani przez wiele lat z klubem Artiom Łaguta i Krzysztof Buczkowski. Pozyskano za to Krzysztofa Kasprzaka i – jako zawodnika do lat 24 – Norberta Krakowiaka.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści