Bydgoszcz
18C
Słonecznie
52% wilgotność
Wiatr: 4km/h N
H 18 • L 16
22C
Sr
25C
Czw
26C
Pt
28C
Sob
28C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIDzień Dziecka już w maju. W kinie Helios
22.05.2017 | 18:21

Dzień Dziecka już w maju. W kinie Helios

Atrakcji nie zabraknie zarówno dla małych, jak i nieco starszych dzieci.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie.

Fot. mat. pras.

Podczas weekendu 27 i 28 maja bydgoskie kino Helios będzie należało do najmłodszych widzów. W tych dniach w holu kina nie zabraknie atrakcji przygotowanych specjalnie z okazji Dnia Dziecka.

W ten weekend hol zamieni się w prawdziwą wioskę smerfów. Do wspólnej zabawy zachęcać będą smerfy, które pojawią się tam w godzinach 10:00-15:30. Każde dziecko znajdzie atrakcje dostosowaną do swojego wieku. Na dzieci czekają smerfne przygody Papy Smerfa, Osiłka, Śpiocha, Łasucha i Smerfetki. Papa Smerf zgłębi wszystkie tajniki wioski, Smerfetka zaprosi do studia wizażu, Łasuch przygotuje swój ulubiony przysmak, dzięki Osiłkowi dzieci dostaną super moce, a Śpioch poprowadzi zabawę na poduszki. Natomiast  o godzinie 11:15 i 13:30 odbędą się pokazy premierowy filmu „Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski”

Poza atrakcjami w holu kina, podczas wybranych seansów na salach będą odbywały się także konkursy i zabawy. W sobotę i niedzielę o godzinie 11:00 – 13:00 odbędzie się seans Disney Junior, podczas którego nie zabraknie atrakcji. – Na dzieci czekają ulubieni bohaterowie z seriali Disney Junior oraz cała masa atrakcji, m.in.: Miki jako interaktywny prowadzący zaprosi dzieci do wspólnej zabawy i tańczenia, a ponadto premierowe, nieemitowane wcześniej odcinki seriali „Miki i raźni rajdowcy” oraz „Jej Wysokość Zosia”, nie zabraknie także „Lwiej Straży” – zapowiadają organizatorzy.

Nie zabraknie również atrakcji dla młodzieży! Na fascynującą przygodę i rejs po morzach i oceanach zaproszą „Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara”. Pokazy premierowe odbędą się w sobotę i niedzielę o godzinie 15:30. Podczas nich nie zabraknie konkursów.

Co więcej, w niedzielę o godzinie 10:30 odbędzie się specjalne wydanie Filmowych Poranków Filmowych Poranków z rodziną Treflików, sezon 2, cz. 2. Spotkanie przygotowane jest z myślą o najmłodszych widzach. Seans poprzedzi wspólna zabawa i konkursy na sali.


Powiązane treści